در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • 4 نکته برای رانندگی ایمن در شب
4 نکته برای رانندگی ایمن در شب

4 نکته برای رانندگی ایمن در شب

  1. چراغ های داخلی خود را کم نور کنید

چراکه چراغ های داخلی به شما کمک می کنند تا در تاریکی داخل وسیله نقلیه خود را مشاهده کنید ، آنها می توانند توانایی های شما را برای دیدن آنچه در جاده ها پیش روی شما قرار دارد ، مانع کنند.

چراغ های داشبورد و سیستم های سرگرمی و سرگرمی می توانند باعث حواس پرتی شوند که می توانند بینایی شما را کاهش دهند ، بنابراین در شب داش داخلی و چراغ های سرگرمی و سرگرمی خود را کم نور کنید تا بتوانید چشم به مهم ترین جاده ها بکشید.

  1. چراغهای جلوی خود را مرتب کنید

شما می دانید که چراغهای جلوی اتومبیل شما برای رانندگی در شب بسیار حیاتی است ، اما آیا می دانید اطمینان از چیدمان مناسب آنها به همان اندازه مهم است؟

حتی در اتومبیل های کاملاً جدید ، چراغ های جلو گاهی ناهموار ، یا نوک تیزتر از حد مجاز هستند. چند دقیقه وقت بگذارید تا چراغهای جلوی خود را مطابق دستورالعمل های سازنده تراز کنید ، بنابراین می توانید ببینید و دیده شوید.

  1. مراقب حیوانات باشید

سنجاب های کلاهبردار و اسم حیوان دست اموز چشم نوازی شیرین در طول روز است ، اما وقتی دید در شب کاهش می یابد ، حیوانات عجول ممکن است به یک خطر جدی در جاده تبدیل شوند – به ویژه هنگامی که این حیوانات به اندازه یک گوزن یا یک مگس بزرگ باشند.

عادت کنید که مراقب چشم های روشن حیوانات باشید ، به خصوص اگر در جاده های روستایی رانندگی می کنید. برای محافظت از خود و حیوانات ، هنگامی که در نزدیکی مناطق جنگلی هستید سرعت خود را کم کرده و با احتیاط رانندگی کنید. کاهش سرعت به شما فرصت بیشتری برای واکنش نشان می دهد ، بنابراین می توانید از انحراف از جاده و تصحیح بیش از حد جلوگیری کنید.

4- شیشه جلوی خودرو خود را تمیز نگه دارید

حتی اگر شیشه جلوی شما در روز تمیز به نظر برسد ، رگه های دیده نشده در شب می توانند ظاهر شوند و باعث خیرگی و کاهش دید شما شوند. شیشه جلو اتومبیل خود را مرتباً تمیز کنید – از داخل و خارج!

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
خرداد 10, 1400