در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
10 خودروی ایمن 2021

10 خودروی ایمن 2021

ما توجه شما را به 10 خودروی ایمن برتر که می توانید در حال حاضر خریداری کنید ، جلب می کنیم.

چرا خودروها ایمن تر می شوند؟

به لطف معرفی برنامه اروپایی ارزیابی خودروهای جدید (NCAP) در سال 1997 و راه اندازی رتبه بندی ایمنی Euro NCAP ، 78000 نفر نجات یافتند.

سیستم های رتبه بندی Euro NCAP خودروسازان را به تولید خودروهای ایمن ترغیب کرده است. با این حال ، هنگامی که نتایج آزمایش برای اولین بار به عموم ارائه شد ، جنجال زیادی بین خودروسازان ایجاد کرد.

10 خودروی ایمن 2021

تولیدکنندگان از سخت گیری تست های NCAP شکایت کردند

آنها ادعا کردند که کسب نمرات بالا به سادگی غیرممکن است

برخی از مدلهای محبوب آن زمان ، از جمله Rover 100 ، Fiat Punto و Nissan Micra ، در پایان آزمایش تنها دو ستاره کسب کردند

خودروهای ایمن تر و بیمه ارزان تر

رتبه بندی ایمنی همچنین می تواند بر هزینه بیمه تأثیر بگذارد.

از سال 2014 ، خودروهای جدید باید مجهز به سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB) باشند تا حداکثر امتیاز را در تست های ایمنی Euro NCAP کسب کنند.

بیمه گران معتقدند خودروهای دارای AEB کمتر در معرض تصادف قرار می گیرند ، زیرا مطالعات نشان داده است که AEB خطر تصادفات را تا 27 reduces کاهش می دهد.

امن ترین خودرویی که می توانم بخرم کدام است؟

در زیر خلاصه ای از رتبه بندی ایمنی ارائه شده است که بر اساس ارزیابی در چهار دسته محافظت از بزرگسالان (راننده و مسافران بزرگسال) ، حفاظت از سرنشینان کودکان ، حفاظت از عابران پیاده و وسایل ایمنی است که سیستم های کمک راننده و جلوگیری از تصادف را ارزیابی می کند. نتایج به صورت درصد ارائه می شود.

ایمن ترین خودروهای جمع و جور خانوادگی

1.      مرسدس بنز CLA

ایمن ترین خودروهای جمع و جور خانوادگی

مرسدس بنز CLA در سه مورد از چهار گروه ایمنی بیش از 90 درصد امتیازها را بدست آورد و بهترین نتیجه را در رتبه بندی نشان داد.

مرسدس بنز CLA چهار در 96 درصد برای حفاظت از مسافران بزرگسال ، 91 درصد برای حفاظت از مسافران کودک ، 77 درصد برای حفاظت از عابران پیاده و 75 درصد برای سیستم های ایمنی فعال دریافت کرده است.

“سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB) در تست های عملکرد در سرعتهای پایین ، معمولاً برای رانندگی در شهر ، هنگامی که آسیب های زیادی از ضربه شلاق وجود دارد ، عملکرد خوبی داشته است. در عین حال ، در تمام سناریوهای آزمایشی ، از برخورد اجتناب یا کاهش یافت. ”

2. مزدا 3

مزدا 3

مزدا 3 با 98٪ امتیاز برای حفاظت از مسافران بزرگسال ، 87٪ برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 81٪ برای حفاظت از عابران پیاده و 73٪ برای سیستم های ایمنی فعال در رتبه دوم قرار گرفت.

مزدا 3 بالاترین امتیاز را برای ایمنی مسافران بزرگسال در رده زیرکامپکت ها دریافت کرد.

“سیستم ترمز اضطراری خودکار استاندارد (AEB) ، که به عنوان” سیستم ترمز ایمن “شناخته می شود ، در آزمایش عملکرد در سرعت های پایین ، معمولاً برای رانندگی در شهر ، هنگامی که آسیب های زیادی از ضربه شلاق وجود دارد ، عملکرد خوبی داشته است.”

ایمن ترین SUV ها

3.      مدل x تسلا

مدل x تسلا

تسلا مدل X 98 درصد برای حفاظت از مسافران بزرگسال ، 81 درصد برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 72 درصد برای حفاظت از عابران پیاده و 94 درصد برای سیستم های ایمنی فعال دریافت کرده است. این خودرو با BMW سری 3 مقام اول را کسب کرد.

“آزمایشات نشان داده است که صندلی های جلو و پشتی سر محافظت مناسبی در برابر صدمات شلاق در صورت برخورد خودرو هنگام دنده عقب می کند.”

4.      سری 3 بی ام و

سری 3 بی ام و

بی ام و سری 3 با تسلا مدل X مقام اول را در این دسته دارد. بی ام و از نظر ایمنی عابران پیاده بهترین نتایج را نشان داد ، اما تسلا در زمینه ایمنی فعال خود را متمایز کرد. بی ام و 97٪ برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال ، 87٪ برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 87٪ برای حفاظت از عابران پیاده و 76٪ برای سیستم های ایمنی فعال امتیاز کسب کرده است.

با توجه به نتایج آزمایشات تصادف جانبی ، ماشین حداکثر امتیاز را بدست آورد ، از تمام نقاط حیاتی بدن محافظت خوبی را در هنگام برخورد با سد و در برخورد جانبی جدی تر با تیر نشان داد. ”

5.      تاراکو صندلی

تاراکو

Tarraco 97٪ برای حفاظت از مسافران بزرگسال ، 84٪ برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 79٪ برای حفاظت از عابران پیاده و 79٪ برای سیستم های ایمنی فعال دریافت کرده است. این خودرو در هنگام برخورد با مانع و در برخورد جانبی جدی تر با تیر ، از تمام قسمت های مهم بدن محافظت خوبی نشان داد. در اینجا ، Tarraco حداکثر تعداد امتیاز را کسب کرد.

ایمن ترین خودروی برقی و هیبریدی

6.      مدل تسلا 3

مدل تسلا 3

تسلا مدل 3 برای حفاظت از مسافران بزرگسال 96 درصد ، برای حفاظت از سرنشینان کودکان 86 درصد ، برای ایمنی عابران پیاده و 94 درصد برای سیستم های ایمنی فعال امتیاز کسب کرده است. تسلا مدل 3 یکی از بالاترین نمرات را در رده Safety Assist در هنگام آزمایش تصادف NCAP دریافت کرد.

“آزمایشات نشان داده است که صندلی های جلو و پشتی سر محافظت مناسبی در برابر صدمات شلاق در صورت برخورد خودرو هنگام دنده عقب می کند.”

ایمن ترین SUV / مینی ون کلاس کوچک

7.      سوبارو جنگلبان

سوبارو جنگلبان

با توجه به نتایج تصادفات Euro NCAP ،

سوبارو فارستر 97 درصد برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال ، 91 درصد برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 80 درصد برای ایمنی عابران پیاده و 78 درصد برای سیستم های ایمنی فعال به دست آورده است.

“آزمایشات نشان داده است که صندلی های جلو و پشتی سر محافظت مناسبی در برابر صدمات شلاق در صورت برخورد خودرو هنگام دنده عقب می کند.”

ایمن ترین SUV های جمع و جور

ایمن ترین خودروی کلاس B

8.      آئودی A1

آئودی

طبق نتایج آزمایش تصادف ، این خودرو 95 درصد برای ایمنی مسافران بزرگسال ، 85 درصد برای ایمنی مسافران کودک ، 73 درصد برای ایمنی عابران پیاده و 80 درصد برای سیستم های ایمنی فعال دریافت کرده است. این خودرو در رده ایمن ترین خودروهای کلاس B همراه با رنو کلیو مقام اول را کسب کرد.

9.      رنو کلیو

رنو کلیو

رنو کلیو 96٪ برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال ، 89٪ برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 72٪ برای حفاظت از عابران پیاده و 75٪ برای سیستم های ایمنی فعال امتیاز کسب کرده است. Clio سالها در بین محبوب ترین و پرطرفدارترین هاچ بک های اروپا بوده است. این خودرو با آئودی A1 هم تراز است.

10.  فورد پوما

بر اساس تست های تصادف NCAP ، فورد پوما 94 درصد برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال ، 84 درصد برای حفاظت از سرنشینان کودکان ، 77 درصد برای حفاظت از عابران پیاده و 74 درصد برای سیستم های ایمنی فعال دریافت کرده است. گفته می شود که این تازه وارد ، به همراه Clio و Audi A ، به دلیل موضع سازش ناپذیر در زمینه ایمنی ، شایسته ستایش استثنایی هستند.

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
حدیث عباسی
مرداد 14, 1400
برچسب ها :

این مقاله بدون برچسب است.