در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • 10علامت که خودرو شما نیاز به تنظیم دارد
10علامت که خودرو شما نیاز به تنظیم دارد

چه یک مدل ماشین کاملاً جدید داشته باشید و چه یک مدل قدیمی ، هر راننده ای گاه به گاه به تنظیم ماشین نیاز دارد. نگهداری مناسب باعث می شود تا وسیله نقلیه شما با خیال راحت کار کند و بازده سوخت را به حداکثر برساند.

10علامت که خودرو شما نیاز به تنظیم دارد

و اگر هر 4 علامت هشدار دهنده را که در زیر ذکر شده مشاهده کردید ، دریغ نکنید. تأخیر می تواند منجر به خسارت قابل توجهی شود (که به معنی تعمیرات پرهزینه است). درعوض ، اتومبیل خود را برای یک تنظیم سریع ASAP وارد کنید.

چه چیزی باعث تنظیم شدن وسیله نقلیه می شود

فناوری مدرن – مانند تزریق سوخت و نظارت رایانه ای روی آن – تعمیر و نگهداری معمول خودرو را برای اتومبیل های جدید ساده تر کرده است.

با این حال ، هنوز برخی از موارد مهم وجود دارد که نیاز به توجه منظم دارند. در اینجا مواردی است که باید در تنظیم ماشین شما در اوتاوا انجام شود.

1: تغییر روغن و سایر مایعات

تعویض منظم روغن (هر 5000 تا 7000 کیلومتر) موتور شما را تمیزتر نگه می دارد تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. بهتر است همزمان فیلتر روغن تعویض شود.

دیسک و صفحه پژو 405 PHC Valeo

مایعات دیگری که نیاز به تعویض گاه به گاه دارند عبارتند از: روغن ترمز ، مایع خنک کننده موتور ، مایع فرمان فرمان و روغن انتقال قدرت. فاصله ها با توجه به مدل و مدل اتومبیل شما متفاوت است ، بنابراین با ما تماس بگیرید تا بفهمیم چه زمانی این تغییرات را زمان بندی می کنیم.

2: بازرسی ایمنی

هنگام خرید ماشین دست دوم یا ثبت نام وسیله نقلیه خارج از استان در انتاریو ، برای دریافت گواهی استاندارد ایمنی باید بازرسی انجام دهید. Bemac دارای مجوز از وزارت حمل و نقل برای انجام بازرسی های ایمنی وسایل نقلیه موتوری است. هر زمان که نگران عملکرد ایمن اتومبیل خود هستید ، می توانید بازرسی ایمنی را درخواست کنید.

3 : تعمیرات مکانیکی

10علامت که خودرو شما نیاز به تنظیم دارد

اگر بازرسی ایمنی شما هرگونه مشکلی را نشان داد ، از Bemac بخواهید که در محل تعمیرات مکانیکی را انجام دهد. مکانیک های حرفه ای ما در زمینه تعمیر سریع ، موثر موتورهای اتومبیل ، ترمزها ، سیستم های اگزوز ، لاستیک و چرخ و غیره متخصص هستند.

با ما تماس بگیرید تا برنامه خود را تنظیم کنید.

علائم هشدار دهنده شما نیاز به تنظیم دارید

1. چراغ های داشبورد روشن می شوند

چند بار دیده اید که یکی از نمادها روی داشبورد شما روشن می شود و فکر می کنید “احتمالاً جدی نیست؟”

حق با شماست – در آن لحظه جدی نیست. اگر تنظیمات ماشین را تنظیم نکنید ، به سرعت جدی می شود. چراغ های هشدار دهنده وجود دارد تا نشان دهد مشکلی در موتور شما وجود ندارد.

5 علائم سنسور موقعیت میل لنگ بد

اگر در داشبورد خود چراغی از نور مشاهده کردید که به طور معمول آن را مشاهده نمی کنید ، دفترچه راهنمای ماشین خود را بررسی کنید تا معنی نور را تشخیص دهید. سپس با ما تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات برای تنظیم لحظه ای رزرو کنیم.

2. شما صداهای غیرمعمول می شنوید

رانندگان با صداهایی که اتومبیل آنها به طور منظم تولید می کند سازگار می شوند. حتی می تواند نوعی تسکین دهنده باشد. اما سهولت می تواند با شنیدن صدای بلندی که روز قبل قطعاً در آن نبود ، به سرعت به وحشت تبدیل شود.

تا زمانی که یک مکانیک اتومبیل آموزش دیده نباشید ، تشخیص معنای صدای غیرمعمول تقریباً غیرممکن است. حتی در این صورت ، بهترین کار این است که ماشین خود را با هماهنگی بالا وارد کنید تا ما بتوانیم علت سر و صدا را پیدا کنیم و امیدواریم از بروز مشکل بسیار بزرگ در جاده جلوگیری کنیم.

3. شما شروع به متوقف کردن

اگر در حال یادگیری رانندگی با گیربکس دستی هستید ، غرفه هایی اتفاق می افتد. اگر شما یک راننده باتجربه هستید یا اتومبیل اتوماتیک دارید و هنوز هم غرفه هایی را تجربه می کنید ، این نشانه این است که می توانید مشکل بزرگتری داشته باشید.

توقف زمانی است که موتور شما می میرد و می تواند یک تجربه ترسناک باشد. برخی از دلایل توقف ماشین شما عبارتند از:

انتشار نامناسب کلاچ در وسایل نقلیه انتقال قدرت.

همه اینها موضوعاتی است که باید فوراً به آنها پرداخته شود. تیم متخصص ما قادر به شناسایی مشکل و اطمینان از بهترین شکل اتومبیل شما خواهند بود.

نکته: اگر به مشکلی برخوردید که به معنی نیاز به کشیدن است ، اطمینان حاصل کنید که کیت اضطراری اتومبیل شما به طور کامل با همه موارد ضروری تهیه شده است.

4. مایع سوخت بد

ما همیشه در تلاشیم مسافت پیموده شده سوخت را تا آنجا که می توانیم بدست آوریم و دوست داریم بدانیم که ماشین ما با یک مخزن بنزین تا کجا می تواند پیش رود. فقط به تمام مکالمه هایی که درباره اتومبیل داشته اید فکر کنید که یکی از اولین س questionsالاتی که از شما پرسیده می شود “مسافت پیموده چگونه است؟”

اگر مدتی با اتومبیل خود رانندگی کرده اید ، ایده خوبی خواهید داشت که با یک مخزن بنزین تا کجا می توانید پیش بروید. تعداد باید به طور مداوم در همان محدوده اعداد باشد.

5 علامت هشدار دهنده جهت تراز کردن خودرو

اگر متوجه شدید که به اندازه معمول در یک مخزن بنزین مسافت پیموده شده نیستید ، ارزش دارد که آن را برای بررسی دقیق و تنظیم ماشین در ما بیاورید. ممکن است مشکلات اساسی در کاهش کارایی وجود داشته باشد.

نکته: هر بار که برای پر کردن مخزن می روید ، مسافت پیموده شده خود را با ثبت آن پیگیری کنید. مسافت پیموده شده شما به طور خودکار بر روی داشبورد شما محاسبه می شود. یک کتاب و قلم در ماشین نگه دارید ، و هر سفر را ثبت کنید ، سپس پیشخوان را تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا به راحتی دریابید که چقدر بر روی یک مخزن گاز حرکت می کنید و می توانید بازدهی را کاهش دهید.

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
اردیبهشت 28, 1400