در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • چگونه فضای داخلی اتومبیل خود را تمیز کنیم
چگونه فضای داخلی اتومبیل خود را تمیز کنیم

بسیاری از ما وسیله نقلیه خود را به کارواش می بریم و فضای داخلی آن را با نظم خاصی جاروبرقی می کنیم ، اما همیشه به فکر تمیز کردن عمیق برای از بین بردن آلودگی ها و میکروب ها نیستیم. تمیز کردن فضای داخلی خودرو نیز می تواند کار مشکلی باشد ، زیرا مواد بسیار متنوعی وجود دارد و هرکدام به طور متفاوتی به محصولات تمیزکننده واکنش نشان می دهند. چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای اطمینان از تمیز کردن فضای داخلی وسیله نقلیه خود و انجام این کار به روشی موثر و ایمن انجام دهید.

چگونه فضای داخلی اتومبیل خود را تمیز کنیم

هدف شما چیست؟

قالب صابون

در اینجا دو راه وجود دارد که باید در نظر گرفت: کدام یک از محصولات داخلی شما را تمیز می کنند و چه محصولاتی فضای داخلی شما را تمیز می کند. ضدعفونی کردن بسیار دشوارتر از تمیز کردن است ، تا حدودی به این دلیل که از بین بردن ویروس ها و باکتری ها بسیار دشوارتر است و همچنین به دلیل اینکه بسیاری از محصولاتی که برای ضدعفونی کردن کار می کنند می توانند به مواد مختلف داخل خودرو شما آسیب برسانند. خبر خوب این است که در بسیاری از محصولات تمیز کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب مواد شوینده ای وجود دارد که برای محیط داخلی بی خطر است و در از بین بردن ویروس ها و باکتری ها م effectiveثر است.

از کدام پاک کننده ها استفاده کنید

چرم و مواد آلی

دستمال مرطوب اصلی تمیز کردن خودرو برای پاک کردن آلودگی و آلودگی بسیار خوب عمل می کند و معمولاً دارای یک شوینده ملایم است که به از بین بردن ویروس ها و باکتری ها کمک می کند. اگر انبوهی از محصولات تمیزکننده ماشین در گوشه و کنار خود ندارید ، کاملاً خوش شانس نیستید. همچنین می توانید برای تمیز کردن روکش های چرمی اتومبیل خود ، سایر پاک کننده های خانگی را دوباره استفاده کنید. دستمال های مرطوب کننده آرایش می توانند روی چرم معجزه آسا باشند ، زیرا معمولاً حاوی مقداری پاک کننده همراه با یک مرطوب کننده هستند که باعث می شود مواد آلی خشک نشوند.

10 نکته در مورد نگهداری موتور ماشین

گرچه ممکن است گرفتن الکل مالش دهنده برای ضدعفونی کردن وسوسه انگیز باشد ، اما دلیل خوبی وجود دارد که شما دوش نمی کشید و برای تمیز کردن چرم و سایر مواد طبیعی در وسیله نقلیه ، همین منطق باید اعمال شود. پاک کننده های حاوی الکل می توانند روغن های طبیعی موجود در پوست را خشک کنند. باور کنید یا نکنید ، می توانید از آب و صابون ساده و قدیمی در یک خرج کردن استفاده کنید ، که اتفاقاً در از بین بردن میکروب ها و ویروس ها نیز بسیار خوب است.

مواد مصنوعی

مواد داخلی مانند چرم های وینیل و مصنوعی تا حدی پیشرفت کرده اند که تشخیص آنها در موارد مختلف از واقعیت تقریباً غیرممکن است ، اما نوع رفتار آنها هنگام تمیز شدن کاملاً متفاوت است. الیاف ساخته شده توسط انسان ساختار متخلخل یکسانی ندارند که مواد طبیعی مانند چرم دارند و همین امر باعث می شود در صورت تماس با تمیز کننده اشتباه ، خشک شدن آنها بسیار کمتر شود. هنوز باید از استفاده از سفید کننده ، الکل ، آمونیاک یا سایر مواد تمیز کننده خشن خودداری کنید ، اما پاک کردن محصولات با سایر محصولات بسیار آسان تر خواهد بود. برای پاک کردن سطوح مصنوعی یا پاک کننده ای که حاوی مواد شوینده است ، از یک پاک کننده خودرو مانند Armour All استفاده کنید.

سطوح رنگ شده

مرسدس-AMG GT 43 4MATIC

تمیز کردن رنگ وسیله نقلیه خود با چیزی مانند صابون ظرف توصیه نمی شود ، زیرا می تواند موم و سایر مواد محافظ را از بین ببرد و به رنگ آسیب برساند. هنگام استفاده از الکل با همان مشکلات روبرو خواهید شد. اگر کاملاً لازم است می توانید از سفید کننده استفاده کنید ، اما مطمئن شوید که به شدت رقیق شده است. اگر در تمیز کردن نمای خارجی خودرو خود مایل هستید و محلول اختصاصی شستشوی ماشین ندارید ، آب قدیمی ساده می تواند بدترین آلودگی و آلودگی را از بین ببرد بدون اینکه به رنگ آسیب برساند.

جارو کشیدن ماشین

مادر طبیعت

اگر هدف شما از بین بردن میکروب ها است ، شاید بتوانید از آنچه مادر طبیعت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد ، دور شوید: نور خورشید. فورد اخیراً یک به روزرسانی نرم افزاری برای وسایل نقلیه ناوگان خدمات عمومی خود منتشر کرده است که دمای اتاق را به 133 درجه فارنهایت می رساند ، اما در برخی از مناطق کشور خورشید این کار را برای شما انجام می دهد. اگر فضای داخلی خودرو شما حداقل به مدت 15 دقیقه در روز شاهد تابش آفتاب و دمای شدید است ، به احتمال زیاد بسیاری از باکتری ها و ویروس های مضر موجود در آن را از بین می برید.

چه چیزی استفاده نشود

تعداد زیادی نظافتچی خانگی وجود دارد که در آشپزخانه شما معجزه می کند اما ویرانگری در ماشین شما ایجاد می کند. اگر باید از دستمال مرطوب Lysol یا Clorox استفاده کنید ، مطمئن شوید محصولی که استفاده می کنید فاقد سفید کننده است. ضد عفونی کننده های اسپری نیز ممکن است مشکل باشد ، زیرا آنها فقط باکتری ها و ویروس ها را در اثر تماس از بین می برند ، بنابراین باید مطمئن شوید که روی هر سطح پاشش می کنید تا پاک کننده م effectiveثر باشد. همچنین از پاک کننده های حاوی آمونیاک به خصوص هنگام استفاده از آنها در اطراف و وسایل الکترونیکی و صفحه نمایش خودرو خودداری کنید. آمونیاک می تواند پوشش های محافظ را از بین ببرد و به صفحه های لمسی حساس آسیب برساند.

حمل و نقل عمومی

آن دسته از ما که مجبور به استفاده از اتوبوس یا استفاده از سرویس اشتراک ماشین مانند Uber یا Lyft هستیم ، کمی وضعیت استرس زا تری داریم ، زیرا حمل و نقل که هر روز استفاده می کنیم نیز توسط صدها نفر استفاده می شودچگونه فضای داخلی اتومبیل خود را تمیز کنیم

توسط کریس تیگ

نحوه افزایش عمر باتری خودرو

بسیاری از ما وسیله نقلیه خود را به کارواش می بریم و فضای داخلی آن را با نظم خاصی جاروبرقی می کنیم ، اما همیشه به فکر تمیز کردن عمیق برای از بین بردن آلودگی ها و میکروب ها نیستیم. تمیز کردن فضای داخلی خودرو نیز می تواند کار مشکلی باشد ، زیرا مواد بسیار متنوعی وجود دارد و هرکدام به طور متفاوتی به محصولات تمیزکننده واکنش نشان می دهند. چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای اطمینان از تمیز کردن فضای داخلی وسیله نقلیه خود و انجام این کار به روشی موثر و ایمن انجام

سوار شدن دستان خود را کاملا بشویید.

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
اسفند 19, 1399