در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • نحوه نصب فیلتر هوای خودرو
نحوه نصب فیلتر هوای خودرو

نحوه نصب فیلتر هوای خودرو

نحوه نصب فیلتر هوای خودرو

آیا داخل وسیله نقلیه شما بوی چرک گرفته است؟ شما مطمئن نیستید که بوی آن از کجا می آید اما باید کاری انجام شود – هیچ کس نمی خواهد با شما سوار شود!
راه حل این مشکل ممکن است به راحتی عوض کردن فیلتر هوای کابین خودروی شما باشد. فیلتر هوا کابین؟

اکثر افراد آگاه هستند که موتور آنها دارای فیلتر هوا است که مانع از آلودگی و آلودگی به داخل موتور می شود.

آیا می دانید سیستم تهویه مطبوع (گرمایش ، تهویه و تهویه هوا) اتومبیل شما دارای فیلتر هوای کابین است؟

فیلتر هوای موتور وسیله نقلیه شما اطمینان از رسیدن هوای پاک به موتور شما را تضمین می کند. هوای پاک برای کارکرد م vehicleثر وسیله نقلیه از اهمیت بالایی برخوردار است. فیلتر هوای کابین همان عملکرد را برای سیستم HVAC خودرو نیز دارد. این باعث می شود خاک ، گرد و غبار ، گرده و باکتری ها وارد سیستم تهویه ماشین شما نشوند. فیلتر هوای کابین همچنین از ورود برگها ، اشکالات و سایر آوارها به سیستم HVAC جلوگیری می کند. هوای داخل وسیله نقلیه شما را تازه نگه می دارد و این بدان معناست که شما و مسافران می توانید نفس راحتی بکشید.

چه موقع باید فیلتر هوای خودرو را تعویض کرد؟

شما باید سالانه یا هر 12000 مایل فیلتر هوای کابین خود را تغییر دهید. اگر در مناطق بسیار آلوده رانندگی می کنید یا در جاده های خاکی سفر می کنید ، فکر کنید فیلتر هوای کابین را هر 5000 مایل تغییر دهید. اگر از آلرژی رنج می برید ، می توانید برای اطمینان از کیفیت هوا ، بیشتر اوقات فیلتر هوا را تغییر دهید.

تعویض فیلتر هوای کابین خود با فیلتر هوای کابین Champion با کیفیت بالا بهترین انتخاب برای وسیله نقلیه شما است. 98٪ از آلودگی های هوا مانند گرده ، گرد و غبار و خاک جاده ها را از بین می برد. طراحی مطلوب و مطلوب فیلتر Champion که برای تناسب و کارایی مطلوب طراحی شده است ، از ویژگی های محیط افزایش یافته کربن برای حداکثر کنترل بو برخوردار است.

تغییر فیلتر هوای کابین خودروی شما کار ساده ای است که اکثر افراد می توانند از پس آن برآیند. برای یادگیری نحوه تعویض فیلتر هوای کابین ، ادامه مطلب را بخوانید.

دستورالعمل های گام به گام تعویض فیلتر هوای خودرو

گام یک

فیلتر هوای کابین اتومبیل خود را پیدا کنید. موقعیت فیلتر هوای کابین ممکن است در خودروهای مختلف متفاوت باشد. در بعضی از اتومبیل ها زیر کاپوت قرار دارد در حالی که در بعضی دیگر در پشت جعبه دستکش یا زیر داشبورد قرار دارد. دفترچه راهنمای وسیله نقلیه شما به شما می گوید که در آن مکان واقع شده است. همچنین می توانید از یک مکانیک یا یک متخصص معتمد دیگر بخواهید تا به شما نشان دهد که کجا پیدا می شود.

گام دوم

هنگامی که محفظه فیلتر هوای کابین را پیدا کردید ، فیلتر هوای کابین قدیمی را بیرون بیاورید ، گیره ها ، پیچ ها یا مهره های بال را که محفظه را در جای خود نگه می دارد خارج کنید. درپوش را بردارید و سپس فیلتر را بردارید. به فیلتر نگاه کنید تا ببینید آیا نیاز به تعویض دارد یا برای چند سفر جاده ای دیگر خوب است. اگر کثیف و کثیف باشد ، زمان جایگزینی آن فرا رسیده است.

مرحله سه

محفظه محفظه را تمیز کنید. قبل از نصب فیلتر هوای کابین جدید ، ارزش تمیز کردن محفظه محفظه و مجرای ورودی هوا را دارد. برای پاکسازی هرگونه آلودگی و آوار از خلا استفاده کنید. یک پارچه برداشته و داخل محفظه فیلتر هوا را پاک کنید تا از آلودگی خلاص شود.

مرحله چهار

فیلتر هوای جدید کابین را داخل آن قرار دهید. به سادگی فیلتر هوای کابین را در همان نقطه فیلتر قدیمی قرار دهید (توجه: مطمئن شوید که فیلتر را با جهت درست جریان هوا نصب کرده اید).

مرحله پنجم

درپوش محفظه را مجدداً بگذارید ، هر پیچ یا گیره ای را که دوباره برداشته اید ، قرار دهید. اگر مجبور شدید که دستکش یا داشبورد را برای رسیدن به فیلتر هوای کابین بردارید ، با برگرداندن قدم هایی که برای برداشتن آن استفاده می کنید ، آن را در جای خود قرار دهید. آنچه در آن وجود دارد همین است! شما و مسافرانتان هوای تازه نفس می کشید و احساس خوبی خواهید داشت اگر بدانید که پول خود را پس انداز کرده اید و این کار را به دلیل عدم فروش نمایندگی یا مکانیک برای شما انجام داده اید.

محتوای موجود در این مقاله فقط برای سرگرمی و اطلاع رسانی است و نباید به جای جویا شدن از مشاوره حرفه ای از یک تکنسین یا مکانیک مجاز استفاده شود.

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
تیر 8, 1400
برچسب ها :

این مقاله بدون برچسب است.