در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
فناوری کمک جلو

Front Assist وضعیت ترافیک جلوی اتومبیل شما را کنترل کرده و هنگام نزدیک شدن به شما به شما هشدار می دهد و حتی برای جلوگیری از برخورد از ترمز استفاده می کنید.

قضاوت در مورد سرعت و مسافت سایر کاربران جاده همیشه آسان نیست ، بنابراین Front Assist این کار را برای شما انجام می دهد. از سنسورهای رادار برای اندازه گیری مسافت و سرعت نسبی سایر وسایل نقلیه پیش رو استفاده می کند و سیستم هشدار سریع را در اختیار شما قرار می دهد. اگر برخورد احتمالی در قسمت عقب را تشخیص دهد ، Front Assist به شما بصری و شنیداری هشدار می دهد ، در حالی که ترمزها را برای ترمز اضطراری نیز آماده می کند.

عملکرد ترمز اضطراری شهری با سرعت حداکثر 19 مایل در ساعت در ترافیک شهری فعال است. اگر به اندازه کافی ترمز نگیرید ، جلو ترمز برای جلوگیری از برخورد فشار ترمز را افزایش می دهد. و اگر به هیچ وجه ترمز جلو ترمز نمی کنید به طور خودکار وارد عمل می شود و این کار را برای شما انجام می دهد. این کمی شبیه این است که یک سرنشین جلو با دقت و در کنار خود با پدال ترمز خود داشته باشید.

به این ترتیب Front Assist به شما کمک می کند تا از تصادف جلوگیری کنید ، یا حداقل عواقب آن را به حداقل برسانید.

فناوری کمک جلو

کمک به خط

گرافیک کمکی خط

اتومبیل خود را با خیال راحت در مسیر راست نگه دارید

Lane Assist رانندگی خودرو را از خط خود متوقف می کند و احتمال تصادف را کاهش می دهد و سفرهای طولانی را در بزرگراه بسیار ایمن تر می کند.

سیستم Lane Assist مانند یک راننده کمکی دوستانه است. اگر احساس کند اتومبیل شما از خط رانندگی خارج می شود ، به آرامی ماشین را از مسیر عقب هدایت می کند.

از آنجا که بسیاری از تصادفات به دلیل ترک خوردن غلظت راننده از خطوط اتومبیل خارج می شوند ، این سیستم ابتکاری رانندگی را ایمن تر و آسان تر می کند. Lane Assist از یک دوربین واقع در واحد آینه دید عقب برای ردیابی علائم جاده و جلوگیری از انحراف ناخواسته استفاده می کند. سیستم فقط در صورت فعال نبودن نشانگرها مداخله می کند ، بنابراین اگر می خواهید خطوط را تغییر دهید و قصد خود را نشان دهید ، سیستم هوشمند این را تشخیص داده و خاموش می شود.

فناوری کمک جلو

چگونه کار می کند

با روشن شدن سیستم ، Lane Assist به طور خودکار از 40 مایل در ساعت به بالا فعال می شود. دوربینی که در آینه دید عقب راننده تعبیه شده است ، علائم خط را تشخیص داده و موقعیت خودرو را کنترل می کند. اگر ماشین شروع به دور شدن از خط کند ، Lane Assist اقدامات اصلاحی را انجام می دهد. اگر حداکثر اقدامی که ممکن است انجام دهد برای ماندن در خط کافی نیست یا سرعت به زیر 40 مایل در ساعت می رسد ، Lane Assist با لرزش فرمان به شما هشدار می دهد. سپس این شما هستید که می توانید اقدامات اصلاحی انجام دهید.

اگر Lane Assist فعال باشد ، یک علامت کنترل زرد ، به شکل جاده روشن می شود. به محض اینکه دوربین علامت گذاری های جاده را تجزیه و تحلیل کرد ، این نماد سبز می شود و نشان می دهد سیستم زنده است. اگر ماشین شما سپس از خط خود خارج شود ، Lane Assist اقدام به اصلاح نرم و مداوم می کند. اگر دستان خود را از روی چرخ بردارید ، سیستم صدایی ایجاد می کند و پیامی را نمایش می دهد و درخواست تصرف در اختیار شما قرار می دهد.

تفاوتهای عمده بین وسایل نقلیه الکتریکی و گازیلی

اگر مدت بیشتری نگه داشتن چرخ را متوقف کنید ، عملکرد به طور خودکار خاموش می شود. در صورت تمایل می توانید Lane Assist را خنثی کنید و به آرامی در مقابل آن قرار بگیرید.

در جدیدترین ارتقاist Lane Assist ، هنگام حرکت در منطقه ای با کار جاده به شما کمک می شود – دوربین حتی می تواند بین علامت گذاری جاده با رنگ های مختلف تشخیص دهد تا به شما در رانندگی کمک کند.

فناوری کمک جلو

دستیار جانبی

گرافیک کمکی جانبی

به شما هشدار می دهد قبل از تغییر مسیر به ترافیک نزدیک شوید

وقتی می خواهید خط را عوض کنید ، Side Assist به شما درباره وسایل نقلیه دیگری می گوید که خیلی نزدیک هستند یا در نقطه کور شما هستند.

قبل از تغییر مسیر در جاده ای پر سرعت و شلوغ ، آینه ها را بررسی کرده و نگاهی به بالای شانه خود می اندازید تا مشخص شود آیا جاده صاف است. اما در مورد نقطه کور شما چطور؟ هنگامی که نشان می دهید قصد تغییر مسیر دارید ، دستیار تغییر مسیر Side Scan ما در مورد نزدیک شدن به ترافیک که می تواند خطری باشد به شما هشدار می دهد.

اگر اتومبیل هایی وجود دارد که از پشت سر – نزدیک به 50 متر – یا در نقطه کور شما بالا می آیند ، چراغ های LED هشدار دهنده در آینه های بال شما چشمک می زنند تا شما را آگاه سازد. به این ترتیب شما دقیقاً می دانید که در اطراف شما چه اتفاقی می افتد و می توانید از هر خطری جلوگیری کنید.

فناوری کمک جلو

این سیستم طوری طراحی شده است که فقط در صورت لزوم به شما هشدار می دهد: اشیاary ساکن یا وسایل نقلیه ای که پیش می آیند هشدارهایی ایجاد نمی کنند. همچنین این وسیله نقلیه را که بیش از یک خط در آن قرار دارند نادیده می گیرد ، بنابراین با هشدارهای مکرر حواس شما را پرت نمی کند. اسکن کناری با فشار دادن یک دکمه فعال می شود. این تنها از سرعت بالاتر از 40 مایل در ساعت کار می کند و اصولاً برای رانندگی در بزرگراه طراحی شده است. همچنین می توانید سیستم را خودتان خاموش کنید.

بنابراین ، شما همچنان می خواهید هنگام تعویض خطوط مراقب باشید ، اما Side Assist به شما کمک اضافی ارزشمندی می کند تا هر سفر طولانی را کمی راحت تر کنید.

Side Assist Plus با هشدار ترافیک عقب

ویژگی کاملاً جدید Side Assist Plus همراه با هشدار ترافیک عقب است. حسگرهای راداری ، هنگام حرکت با سرعت 6 مایل در ساعت یا بالاتر ، سیستم هشدار را برای تغییر مسیر و نقطه کور کنترل می کنند.

این سیستم در مسیرهای مجاور متوجه وسایل نقلیه با سرعت نزدیک می شود و از طریق نوری که در آینه بال قرار داده شده یک هشدار بصری را ارائه می دهد.

بهترین خودروهای اسپرت برای سال 2021

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
فروردین 25, 1400