در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • جدیدترین فناوری های خودرو در سال2021
جدیدترین فناوری های خودرو در سال2021

جدیدترین فناوری های خودرو در سال2021

جدیدترین فناوری های خودرو در سال2021 :صنایع اتومبیل به طور مداوم از فناوری های نوآورانه استفاده می کنند. در حقیقت ، هر ساله ، صنعت اتومبیل سعی در توسعه برخی فناوری های منحصر به فرد و ابتکاری برای جلب توجه مشتری خود دارد. اگرچه بسیاری از محصولات مرتبط با فناوری با تکنیک های استراتژیک خاص خود روبرو می شوند ، اما راهی بیشتر وجود دارد که صنعت اتومبیل را برای همیشه متحول می کند. در اینجا ، ما برخی از فناوری هایی را که ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشید ، به اشتراک می گذاریم.

1) ارتباطات وسیله نقلیه به وسیله نقلیه یا V2V

https://yadakaval.com

این نوآوری برای جلوگیری از حوادث احتمالی که در صورت عدم هوشیاری ممکن است واقعاً اتفاق بیفتد بسیار مفید است. اتومبیل ها با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به رانندگان در مورد خطر کنار جاده ای که در پیش است هشدار می دهند. به زبان ساده ، ارتباطات V2V به راننده هشدار می دهد اما کنترل ماشین را در دست نمی گیرد. ارتباطات V2V شامل یک شبکه بی سیم است که در آن اتومبیل ها با اطلاعاتی درباره آنچه که انجام می دهند به یکدیگر پیام می دهند. این فناوری V2V از طریق اتومبیل دیگر که در مسیر مستقیم شما قرار دارد سیگنالی دریافت می کند ، سپس در مورد تصادف احتمالی یا ترمزگیری خودکار به شما هشدار می دهد.

2) نمونه اولیه صندلی بیومتریک خوب:

تکنولوژی خودرو

این چیز جالبی است. صندلی های بیومتریک از فناوری نظارت بر سلامتی برای تشخیص و هشدار رانندگان هنگامی که سطح استرس آنها برای رانندگی با ماشین بسیار زیاد است استفاده می کنند. این صندلی بیومتریک از داده های صورت ، کف دست ، همراه با اطلاعات واقعی استفاده می شود که از طریق گاز ، کلاچ ، ترمزها ، دریچه گاز و همچنین فرمان برای کنترل سطح استرس شما جمع می شود. به زبان ساده ، این یک بررسی پزشکی برای پیگیری میزان استرس شما است و به شما این امکان را می دهد که آیا زمان مناسب برای استراحت است.

3) اتومبیل های متصل:

اتوموبیل های متصل به اینترنت

اتومبیل متصل به ماشینی مجهز به اینترنت است. این اجازه می دهد تا اتومبیل ها دسترسی به اینترنت را با دستگاه های دیگر در داخل و خارج از خودرو به اشتراک بگذارند. یک سیم کارت از قبل نصب شده است که می تواند تشخیص از راه دور را ارائه دهد. بر اساس یک نظرسنجی ، آنها نشان دادند که تا سال 2020 ، بیش از صد و هفتاد میلیون ماشین از این نوع در این جهان وجود دارد.

4) سیستم های نادیده گرفتن درایور :

جدیدترین فناوری های خودرو

با پیشرفت فن آوری خودرو ، اگر راننده در زمان برخورد نتواند ترمز بگیرد ، به طور فعال تصمیم خود را می گیرند. افزایش سریع فن آوری سنسور در مواقعی که راننده اقدامی به صورت دستی انجام ندهد ، به وسایل نقلیه کمک می کند تا تصمیمات قاطعی بگیرند. اگر این برنامه به بخشی دائمی از وسایل نقلیه تبدیل شود ، می تواند از تصادفات نامشخص در جاده جلوگیری کند. این برنامه همچنین به کاربر وسیله نقلیه کمک می کند تا در صورت بروز هرگونه وضعیت غیر عادی اطمینان حاصل کند که می تواند وسیله نقلیه را کنترل کند. این امر همچنین به شما امکان می دهد در صورت نقص عملکرد سیستم در هر نقطه ، گام بردارید.

5) پانل های بدن برای ذخیره انرژی:

جدیدترین فناوری های خودرو

این پانل های بدنه در اتومبیل ها نصب شده اند و به منظور جذب انرژی از طریق چندین وسیله از جمله اتصال یک شبه و ترمز احیا شده طراحی شده اند ، که در صورت لزوم ذخیره و بازسازی می شوند. این فناوری با کاهش اندازه باتری های ماشین الکتریکی ، از بین بردن انرژی هدر رفته مصرف شده در حرکت وزن اضافی باتری ها ، به تولید اتومبیل های الکتریکی موجود که شامل انتشار صفر و شتاب بالاتر هستند ، کمک می کند.

برای خرید آنلاین قطعات خودرو اینجا کلیک کنید

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
حدیث عباسی
دی 9, 1399