در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • بهترین نمایشگرهای جلو (HUD) برای سال 2021
بهترین نمایشگرهای جلو (HUD) برای سال 2021

صفحه نمایش (HUD) که برای تسهیل زندگی خلبانان نیروی هوایی ابداع شده است ، در صنعت خودرو نفوذ کرده است و این یک ویژگی مشترک در لیست طولانی اتومبیل های جدید است ، از مسافران فروتن گرفته تا SUV های پیشرفته. این داده ها را در مورد ماشین و اطراف آن دقیقاً در دید دید راننده نشان می دهد تا حواس پرتی را کاهش دهد. اگر ماشین شما قدیمی تر است ، برای قرار دادن HUD در آن باید مسیر پس از فروش را طی کنید. در اینجا بهترین گزینه های موجود در سال 2020 وجود دارد.

Acecar HUD ارزان و اساسی ، اما سرشار از ویژگی ، یک دستگاه کوچک و مستطیل شکل است که شما آن را روی داشبورد خود ، درست در پشت خوشه ابزار خود قرار می دهید ، که اطلاعات را روی شیشه جلو نمایش می دهد. این سرعت ، دور موتور و مسافت پیموده شده را ارائه می دهد که برای دوره در HUD برابر است ، اما همچنین اگر موتور بیش از حد گرم شود یا سیستم شارژ به زیر ولتاژ مطلوب برسد ، به راننده هشدار می دهد. این اطلاعات را به این دلیل دریافت می کند که به پورت OBD2 متصل است ، که به طور معمول برای خواندن کدهای خطا استفاده می شود. این بدان معناست که با مدلهای قدیمی سازگار نیست. با این حال ، یک حالت GPS ابتدایی وجود دارد که فقط درصورتی که بخواهید از آن در پدربزرگ خود در Oldsmobile 1987 استفاده کنید ، سرعت را نشان می دهد.

بهترین نمایشگرهای جلو (HUD) برای سال 2021

Acecar ادعا کرد که HUD آن بدون تابش خیره کننده است و روشنایی آن را به صورت خودکار تنظیم می کند. اگر به هر دلیلی راضی نباشند ، رانندگان می توانند Acecar HUD را ظرف 12 ماه پس از تحویل تحویل دهند.

نمایشگر خودرو 2021

صفحه نمایش هد هود اتومبیل Sherox 3.5 “

Sherox HUD یکی از اساسی ترین دستگاه های موجود در بازار است. به درگاه OBD2 خودرو متصل می شود ، به این معنی که با مدل های قدیمی سازگار نیست و اطلاعات اساسی درباره ماشین و محیط اطراف آن را نشان می دهد بدون اینکه خیلی به جزئیات بپردازید. این شامل یک سرعت سنج و یک متر سنج و همچنین اطلاعاتی در مورد ولتاژ و دمای خنک کننده است. چراغ های هشدار دهنده می توانند از خرابی خراب جلوگیری کنند.

FWD در مقابل RWD

هنگامی که آن را روی داشبورد قرار دهید ، Sherox HUD بدون نیاز به فیلم بازتاب ، اطلاعات را مستقیماً روی شیشه جلو منعکس می کند. این شرکت توضیح می دهد که دستگاه آن از فناوری نانو برای از بین بردن بازتاب دو برابر استفاده می کند. Sherox HUD به محض روشن شدن موتور توسط راننده روشن می شود و همزمان با موتور خاموش می شود. دیگر نیازی به روشن کردن دستی آن و نگرانی در مورد تخلیه باتری نیست. مسلما ، HUD 3.5 اینچی Sherox غنی ترین ویژگی HUD در این لیست نیست. هنوز هم ، برای سادگی و مقرون به صرفه بودن امتیاز کسب می کند.

Anauto HUD همه آن را دارد – دارای ویژگی های غنی و تقریباً برای هر اتومبیل قابل تنظیم است. HUD خود بسیار جمع و جور است و با احتیاط در هر مکانی از داشبورد وسیله نقلیه شما قرار می گیرد. آناوتو از محل قرارگیری خود ، یک نمایشگر کاملاً شفاف را روی شیشه جلوی شما قرار می دهد. معیارها شامل سرعت ، دور در دقیقه موتور ، مصرف سوخت ، کد خطای موتور و موارد دیگر هستند.

برخلاف دو HUD دیگر در لیست ما ، Anauto HUD لازم نیست به پورت OBD2 شما متصل شود. اگرچه قبل از استفاده ، می خواهید آن را به پورت متصل کنید تا اطمینان حاصل کنید که Anauto با وسیله نقلیه خاص شما سازگار است. برای یافتن درگاه OBD2 ، زیر داشبورد دو طرف فرمان یا زیر فرش پای خود را بررسی کنید.

ضدیخ چه کاری انجام می دهد؟

پاداش Anauto HUD چقدر فنی به نظر می رسد. این نمایشگر یک لبه فوری به جلوپنجره شما اضافه می کند. هر HUD ذکر شده در اینجا برای ردیابی داده ها مناسب بودجه ، براق و عالی است.

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
اسفند 23, 1399