در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
اطلس 2021

اطلس نسبتاً جدید در بازار است ، اما موفقیتی که SUV در ایالات متحده کسب کرده است ، انگیزه فولکس واگن برای تنظیم دقیق مدل از قبل است. این شرکت در این هفته تصاویر اولیه را نشان داد و جزئیات جزئیاتی را درباره تغییراتی که در اطلس تجدید شده در سال 2021 ایجاد خواهد کرد ارائه داد.

از نظر زیبایی ، اطلس دارای عناصر مختلفی است که اخیراً در نسخه کراس اسپرت مدل در رویدادی در تنسی رونمایی شده است. این نسخه به جای سه ردیف موجود در اطلس دارای دو ردیف است.

موفقیت یا نه ، این حرکت کمی تعجب آور است. با توجه به برنامه معمول شرکت برای به روزرسانی های میان دوره ، اطلس خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید تازه می شود.

ATLAS 2021

Hein Schafer ، معاون رئیس بازاریابی محصولات فولکس واگن آمریکا در گفتگو با خبرنگاران در مورد نمایشگاه اتومبیل بعدی شیکاگو ، گفت که مدت زمان کوتاه چرخش سه ساله برای به روزرسانی در میانه چرخه بخشی از استراتژی این شرکت برای حفظ محبوب ترین SUV خود است. در ایالات متحده تا حد ممکن تازه در ذهن مصرف کنندگان است.

ATLAS 2021

عکس: فولکس واگن

روال عادی فولکس واگن این است که قبل از تجدید نظر در یک مدل ، چهار سال به یک نسل منتظر بماند. اما فروش اطلس به قدری قوی است که VW انگیزه فعال بودن را دارد. طی 11 ماه اول سال 2019 ، فروش اطلس در ایالات متحده بالغ بر 74108 دستگاه برای افزایش 40 درصدی نسبت به سال گذشته بوده است.

اطلس 2021 در فوریه در نمایشگاه شیکاگو به مقام نخست رسمی خود می رسد. ما می دانیم که این خودرو در هر نوع از نوع جدید جلو ، چراغ های LED جدید و چراغ های عقب LED تجدید نظر شده به بازار می آید.

در داخل ، مدل دارای یک سیستم چندرسانه ای به روز شده با افزایش عملکرد است. به عنوان مثال ، توابع جدید کمکی درایو برای ایجاد ترافیک از سیستم کمک کروز برای کمک به حرکت و توقف – استفاده از خط بدون حرکت راننده و نیازی به مداخله در آن استفاده می کند.

این ویژگی به عنوان بخشی از بسته بندی های موجود در Atlas Cross Sport که اوایل سال جاری رونمایی شد ، اعلام شد.

ATLAS 2021

صحبت از این نوع ، انتظار می رود که نمایندگی های VW مارس آینده اولین واحدهای خود را دریافت کنند. اطلس تجدید شده 2021 در ماه مه دنبال خواهد شد. ما همچنان منتظر قیمت گذاری رسمی نسخه های مختلف Atlas Sport هستیم.

چراغ چک موتور چیست؟

1
2
3
4
5
میانگین امتیازات 5 از 5
از مجموع 1 رای
AvyadAK
اسفند 18, 1399