درباره یدک اول

مجموعه یدک اول در سال 1391 به مدیریت اقای امیرحسین شمسایی کار خود را آغاز نمود، و با تلاش و پشتکار فراوان افراد این مجموعه، توانستیم در امر توزیع قطعات بدنه و لوازم یدکی خودرو پیشرو باشیم و نسبت به سایر همکاران و رقبای دیگر پیشی بگیریم، اکنون گروه پخش یدک اول به عنوان نماینده رسمی شرکت هایی چون مهرساز گستر پارس تولید کننده قطعات پلیمری بدنه خودرو، راه فدک قطعه تولید کننده قطعات فلزی بدنه خودرو، فن آوران پرتو الوند تولید کننده انواع چراغ خودرو، پارسیان تولید کننده قطعات پلیمری بدنه گروه خودرو سازی سایپا،مهر خواه و مهر کام پارس تولید کننده کلیه قطعات بدنه ایران خودرو میباشد، به همین علت برای مشتریان عزیز بستری فراهم کرده ایم تا خریدی بی واسطه و دست اول با نازل ترین قیمت و برترین کیفیت در اختیار داشته باشند، جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اجناس، قیمت ها، و داشتن انتقادات و پیشنهادات میتوانید از طریق پل ارتباطی ما با شما (فرم تماس با ما)با ما در تماس باشید یا از طریق تلفن همراه:09126191703، 09917938389 و یا پست الکترونیکی:info@yadakaval.com با ما در تماس باشید

در وبلاگ یدک اول چه می خوانیم ؟

در یدک اول از قیمت خودروها مطلع می شوید همچنان می توانید با بودجه خود بهترین خودروی مورد نظر را انتخاب کنید
کشور ما از سال ۱۳۹۰ تا کنون دوبار مورد تحریم کشورهای خارجی قرار گرفته است و این تحریمها هر دفعه آثار مخرب و ویرانگری براقتصاد و وضعیت معیشت زندگی ایرانیان داشته است . بار اول در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد تحریم های ظالمانه و سخت کشورهای اروپایی و آمریکا اجرا شدند که بر پیکره کشور به دلایل تصمیمات غیر منطقی و ناصحیحی که از طرف دولت وقت اخذ شد اثرات بسیار بد و مخربی به جای گذاشت . قیمت ارز و طلا به یک باره روند صعودی شدیدی به خود گرفت(تا حدود بیش از دوبرابر) و واردات و صادرات کالاها متاثر از تحریمها با چالش های فراوانی مواجه شدند .
اخبار خودرو
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف به صورت محدود آغاز شد. به نقل از واحد فروش از روز شنبه 6 ام بهمن ماه 97 فروش ویژه محصولات مدیران خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف به صورت محدود جهت خرید این محصولات در اختیار مشتریان قراداده خواهد شد. بر اساس اطلاعات ارائه شده واحد فروش، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو های ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)، ام وی ام ایکس33 اس (MVM X33S) و ام وی ام 315 (MVM 315) از روش های متنوعی با پرداخت 40 درصد قیمت محصول بهره مند شوند. شرکت مدیران خودرو برای تسهیلات 60 درصدی محصولات خود، دو روش مختلف را ارائه نموده است. مشتریان می توانند با پرداخت 10 درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات 50 درصدی ارزش خودرو بهرمند شده و یا تمامی 60 درصد مابقی قیمت محصول را به عنوان تسهیلات استفاده نمایند. در هر دو روش بازپرداخت مدت زمان ارائه شده برای استفاده از تسهیلات تا 48 ماه منعطف می باشد.
خرید خودرو

با ما در ارتباط باشید...