5 نکته مهم در مورد برف پاک کن شیشه اتومبیل شما

هنگامی که شما به طور منظم از ماشین برای کارهای روزمره استفاده می کنید ، بدیهی است که این حرکت همچنان ادامه دارد و به بن بست نمی رسد ، برخلاف آنچه امروز اتفاق می افتد. همانطور که هر کجا می بیند ، تحرک زیادی ندارد. فعالیت های ما ، و سفر در خطوط کاملا بسته شده .

 

به تعبیری ، مراقبت از یک ماشین آلات که مورد استفاده منظم قرار می گیرد ، آسان تر از تمیز کردن آن است که فقط در یک مکان کنار پارک شده اید. تجمع خاک و گرد و غبار را بخاطر بسپارید. همچنین ، به سختی بخاطر داشته باشید که قسمتهای پیچیده چیزی مثل ماشین شما تمیز می شود.

بعضی از قسمتها وجود دارد که به سرعت خاک می خورد و بنابراین ، کار با یک فرآیند دقیق تمیز کردن را برای مالک دشوار می کند. علاوه بر این ، با نزدیک شدن به فصل موسم ، همیشه مفید است که بدانید چگونه ماشین خود را برای باران آماده کنید.

ممکن است تیغه های برف پاک کن قسمت کوچکی از ماشین باشد اما در فصل باران و باران ها نقش برجسته ای دارد. به شما کمک می کند قطرات باران را بر روی شیشه جلو پاکسازی کنید و در نتیجه دید موردنیاز راننده را فراهم کنید.

بیایید به پنج نکته مهم برای مراقبت از برف پاک کن شیشه اتومبیل توجه کنیم:

تمیز کردن شیشه جلو اتومبیل و برف پاک کن ماشین

 

سال به سال در یک منطقه گرمسیری مانند هند ، جایی که دیگر از باران های تکراری ممانعت نمی شود ، یک جز major اصلی اتومبیل که مورد استفاده منظم قرار می گیرد ، جلوپنجره است. این بدیهی است که به معنی افزایش استفاده از تیغه های برف پاک کن است.

صادقانه بگویم ، ممکن است به ندرت در قسمتهای بهتر سال از آنها استفاده شود ، اما این بدان معنا نیست که هر چیزی که مرتباً استفاده نشود ، گرد و غبار را جذب نمی کند. درست؟

با تشکر از وقایع مشخص شده توسط قفل اخیر ، همه این همه از تیغه های برف پاک کن استفاده نشده است اما سناریو خیلی زود تغییر خواهد کرد. علاوه بر این ، صرف نشستن در آنجا بدون استفاده ، فقط به معنای تجمع گرد و غبار است که از بین بردن آن مهم است.

از جمله نکات کلیدی برای مراقبت از برف پاک کن اتومبیل شما تمیز کردن تیغه های برف پاک کن با یک پارچه تمیز ، آغشته به آب است. مقداری شامپو و مقداری شیشه تمیز کننده برای شیشه جلوی ماشین نیز استفاده کنید.

اگر تیغه های برف پاک کن شما از لاستیک ساخته شده است ، استفاده از آب گرم نیز ایده خوبی است.

چگونه می توان لبه های ناصاف تیغه برف پاک کن را صاف کرد؟

عدم استفاده مکرر ممکن است باعث افزایش زبری تیغه های برف پاک کن شود به دلیل جمع آوری گرد و غبار و خاک.

ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که لبه های لاستیک از یکنواختی برخوردار نیستند ، یک نقطه کنترل مهم است. اما اگر لبه ها قابل تعمیر و خیلی سخت نیستند ، تنها راه پیش رونده تعویض آنها است.

با این حال ، با برخی از کاوش ها ، خواهید فهمید که اکثر بازارها چیزی به نام ابزار ترمیم تیغه برف پاک کن دارند. در هند ممکن است از 500 INR بیشتر نشود.

لبه های لاستیکی جدید روی تیغه برف پاک کن به معنای دید شفاف در هنگام بارندگی است!

لاستیک تیغه های برف پاک کن را نرم کنید

 

 

یکی دیگر از موارد معمول در توپوگرافی هند ، هوای گرم است. و در بیشتر سال ، هیچ کاری انجام نمی شود. در حالی که ما نمی توانیم کاری برای فصل پایدار انجام دهیم ، اما قطعاً می توانیم برای اصلاح کیفیت لاستیک کاری انجام دهیم. تا به حال به این فکر کرده اید که آیا می توان به نوعی از ژله نفتی استفاده کرد؟

حدس بزن چی شده؟ از جمله نکات مهم برای مراقبت از برف پاک کن اتومبیل شما این است که با استفاده از مقداری ژل نفتی روی آن ، لبه های لاستیکی سخت یا خشن را نرم کنید.

اگر به آن فکر کنید ، وازلین کاربردهای بی شماری دارد ، یکی از آنها نرم کردن لبه های سخت لاستیک است. در پایان روز ، هرچه لاستیک تیغه برف پاک کن نرمتر باشد ، برای شیشه جلو اتومبیل بهتر است. اینطور نیست؟

بازوهای برف پاک کن را محکم کنید

بازوی برف پاک کن
تا به حال به این یکی فکر کرده اید؟ پیچ های برف پاک کن باید هر از گاهی بررسی شوند. به یک دلیل ساده برای اطمینان از ضعیف نشدن آنها. قبل از ورود مونسون ها ، این را به عنوان یک چک پوینت مهم در نظر بگیرید.

 

ابتدا درپوش پلاستیکی را بردارید.

اما آنچه باید بررسی کنید این است که پیچ ها بیش از حد محکم نشده اند ، در این صورت می دانید چه کاری باید انجام دهید.

از اسپری WD-40 برای چشمه های برف پاک کن استفاده کنید

مهم است که بدانیم فنرهای بازوی برف پاک کن مقداری تنش را روی بازوها ایجاد کرده و به تماس بهتر بین تیغه های برف پاک کن و شیشه جلو کمک می کنند.

 

پس چه باید کرد؟ چرا از WD-40 استفاده نمی کنید ، ابزاری شگفت انگیز با برخی خصوصیات عالی.

ابتدا با اسپری آن روی فنرهای بازوی برف پاک کن شروع کنید. آنچه انجام خواهد شد این است که هر گونه زنگ زدگی را از بین می برد و از قسمت های گیر کرده خلاص می شود. بنابراین ، به عملکرد بهتر فنر کمک می کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
بهمن 28, 1399