15 مورد ضروری برای کیت اتومبیل شما

15 مورد ضروری برای کیت اتومبیل شما

لاستیک باد یا یک مشکل مکانیکی می تواند هر زمان که بخواهید برای شما اتفاق بیفتد ، چه در مسیر کار باشید و چه در سفر جاده ای. نگهداری چند وسیله ارزان قیمت که در صندوق عقب اتومبیل شما ذخیره شده می تواند باعث صرفه جویی در وقت و ناراحتی و یا حتی زندگی شما شود.

photo of businesswoman with flat tire

برای برخی از این موارد ، ممکن است فکر کنید ، “من که مکانیک نیستم ، آیا به این چیزها احتیاج دارم؟”. دلایل مختلفی وجود دارد:

اگر در سفر جاده ای باشید ممکن است از کمک دور باشید.

جستجوی فیلم های ساده چگونگی جستجو در YouTube آسان است. می توانید دستورالعمل تعویض لاستیک منقطع یا محل قرارگیری چند قسمت اصلی اتومبیل را بیابید.

یک سامری خوب که برای کمک متوقف می شود ممکن است بداند چه کاری انجام دهد اما آنچه را که لازم است نداشته باشد.

اگر هرگز در اتومبیل مشکل نداشته باشید ممکن است پارانوئید به نظر برسد ، اما اگر گیر بیفتید همه این موارد بسیار مفید خواهند بود. فراموش نکنید ، از هر نوع آب و هوایی می توانید با هر موضوعی روبرو شوید ، بنابراین آماده بودن هزینه دارد.

 1. دستکش لاستیکی

اگر در جایی به راه خود گیر افتادید و باید لاستیک خود را عوض کنید یا درپوش آن را باز کنید ، دستکش یک روش عالی برای تمیز نگه داشتن دستان شما در هنگام حل مسئله است.

دستکش های ظرف بسیار عالی هستند زیرا از محافظ بازو محافظت می کنند و همچنین دسته های بافتی دارند.

 1. یک چراغ قوه

چراغ قوه را خوب نگه دارید. در حالت ایده آل یکی را انتخاب کنید که ضد آب باشد و حالت چشمک زن داشته باشد. اگر شب خراب شوید ، می توانید چراغ قوه را بالای اتومبیل خود تنظیم کنید تا به رانندگان دیگر هشدار دهد تا به شما ضربه نزنند.

یک چراغ جلو یا چراغ قوه را که به تنهایی می ایستد در نظر بگیرید تا بتوانید دستان خود را آزاد نگه دارید.

هر 6 ماه تا یک سال ، باتری ها را عوض کنید. چراغ قوه شما کار نمی کند ، فایده ای ندارد.

 1. یک جک واقعی

مطمئناً ، ماشین شما دارای جک هایی از نوع لنگ ارزان قیمت است که استفاده از آن دشوار است و ایمن نیست. حدود 50 دلار خرج کنید و یک جک 4 چرخ محکم بگیرید که در جای خود باقی بماند و برای بالا بردن ماشین خود از اهرم استفاده بهتری استفاده کنید تا مجبور نباشید کار زیادی انجام دهید.

برای اینکه کاملاً مطمئن شوید اتومبیل شما هنگام جک شدن نمی تواند رول شود ، بلوک های چوبی را در جلو و پشت فرمان به صورت مورب مقابل آنچه در جک است قرار دهید.

به طور طبیعی شما ترمز دستی خود را تنظیم کرده و موتور آن را خاموش می کنید ، اما اگر مجبور شوید برای از بین بردن لاستیک تلاش کنید ، ممکن است حرکت خاصی ایجاد کنید.

 1. کابل های جامپر

دمای سرد زمستان ما می تواند باتری های ماشین را قبل از دانستن آن خالی کند ، به خصوص اگر چند روز رانندگی نکنید (فکر کنید تعطیلات ماه فوریه).

مجموعه ای را با گیره های مسی (نه آلومینیومی) و کابل های ضخیم خوب انتخاب کنید. همچنین اگر نوع دیگری از کابلهای بلند اضافی را داشته باشید (حداقل 15 فوت) در صورتی که دیگر اتومبیلها نتوانند به اندازه کافی به جلوی اتومبیل شما نزدیک شوند مفید است (به عنوان مثال اگر در پارکینگ با دیوار روبرو هستید) . کابل های بلوز ارزان قیمت اغلب این ویژگی ها را ندارند.

 1. “تقلب بار”

این به راحتی یک نوار کششی برای اتو لاستیک شما است و اگر از قدرت بالایی برخوردار نیستید می تواند مفید باشد.

شل شدن مهره های لاستیک منقطع به مقاومت نیاز دارد ، به خصوص اگر از جاده های زمستانی شور اوتوا خورده باشد. استفاده از میله تقلب به شما امکان می دهد اهرم بیشتری بدست آورید بنابراین به قدرت کمتری نیاز دارید. این نه تنها به شما کمک می کند تا مهره های لگن را از بین ببرید ، بلکه هنگامی که لوازم جانبی را روشن می کنید ، آنها را با اطمینان محکم کنید.

میله تقلب می تواند به سادگی طول لوله ای باشد که روی آچار آهنی لاستیکی شما قرار می گیرد. می توانید میله های تقلبی با سرهای مختلف را نیز خریداری کنید ، اما اگر مطمئن هستید که آنها یا به اتو لاستیک شما متصل می شوند یا با مهره های ماشین شما مطابقت دارند. هرچه طولانی تر باشد ، موثرتر است.

 1. تورم تایر قابل حمل

این گجت های مفید به فندک اتومبیل شما متصل می شوند و حدوداً 5 دقیقه طول می کشد تا لاستیک آنها دوباره باد شود. اگر متوجه شوید که در یک سفر طولانی دچار نشتی کند شده اید ، یا می دانید لاستیک اضافی شما کم است ، این می تواند نجات دهنده باشد.

 1. یک قوطی مایع ترمز

اگر نشتی روغن ترمز دارید ، بالا بردن مایعات مشکلی را برطرف نمی کند اما شما را قادر می سازد با یک مسیر کوتاه به مکانی امن بروید.

 1. نوار داکت

نوار چسب کمک کرد تا جان اکسپدیشن های Apollo 13 در فضا پر شود ، و همچنین می تواند دوست شما باشد. به عنوان مثال ، اگر یک شلنگ یک سوراخ ایجاد کند ، می توانید از آن برای تهیه یک مهر و موم استفاده کنید تا اینکه به یک مکانیک برسید.

 1. ضد یخ

ضد یخ که به عنوان خنک کننده نیز شناخته می شود ، به جلوگیری از یخ زدگی و گرم شدن بیش از حد کمک می کند. در صورت نشت رادیاتور از کوزه ضد یخ می توان برای بالا بردن سطح استفاده کرد.

 1. علائم اضطراری

این می تواند به سادگی یک تابلوی دست ساز باشد که داخل شیشه جلو اتومبیل و شیشه عقب آن را بچسبانید. اگر زیاد رانندگی در مسافت طولانی انجام می دهید ، موارد مثلثی را که می توانید در جاده تنظیم کنید در نظر بگیرید. آنها باید به اندازه کافی سنگین باشند تا به راحتی منفجر نشوند.

برای دید در شب ، نمی توانید شراره های جاده را شکست دهید.

 1. یک خاموش کننده آتش

شما هرگز نمی دانید ، ممکن است به یک ماشین احتیاج داشته باشید ، مخصوصاً اگر ماشین قدیمی تری دارید. اطمینان حاصل کنید که برای آتش سوزی های الکتریکی و مایع درجه بندی شده است (فکر کنید بنزین و روغن).

 1. 12. کیت ابزار اساسی

یک جعبه ابزار کوچک شامل:

 

 • آچار
 • یک مجموعه پیچ گوشتی
 • انبر
 • سیم چین
 • ست راتچ و سوکت

13. شارژر تلفن همراه

اگر شما نیاز به تماس دارید ، می خواهید مطمئن شوید که عمر باتری کافی در تلفن خود دارید. اگر تصادفی رخ داده باشد ، ممکن است با خانواده ، مسئولان اورژانس و شرکت بیمه خود تلفنی تماس بگیرید.

 1. کیت مراقبت شخصی

حتی اگر فقط برای چند ساعت گیر نکرده باشید ، مهم نیست که هوا هر چقدر هوا را بد کند راحت تر باشید.

کفش های تخت. اگر زنی هستید که به طور معمول کفش پاشنه می پوشید ، می خواهید راحت تر بپوشید ، به خصوص اگر در نهایت برای گرفتن کمک پیاده روی کنید.

پانچو باران هیچ قانونی نمی گوید که خرابی های مکانیکی باید منتظر آب و هوای خوب باشند.

یک حوله قدیمی می توانید در هنگام تعویض لاستیک آن را جمع کرده تا به زانو درآید تا تمیز بماند.

بطری های آب.

جعبه کمکهای اولیه. یکی را انتخاب کنید که حداقل شامل گاز ، نوار ، قیچی ، آسپرین ، کرم استریل باشد. تورنیکت ، بانداژهای پارچه ای بزرگ و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده نیز ایده خوبی است.

چند میله برق یا میکس تریل.

دستمال مرطوب نوزاد. آنها برای دستهای کثیف یا پیشانی عرق کرده به همان خوبی کار می کنند.

دستمال کاغذی یا رول دستمال توالت.

مومیایی کردن لب (اگر به طور معمول آن را حمل نمی کنید).

کیسه های پلاستیکی اینها می توانند برای نگهداری دستکش ها و دستمال های کثیف مفید باشند.

 1.  اقلام زمستانی

در پاییز ، این موارد را به صندوق عقب خود اضافه کنید. آنها را در بهار بردارید تا وزن غیر ضروری به ماشین شما اضافه نکنند.

ماسه ، شن یا بستر بچه گربه (بدون جمع شدن) برای کمک به شما در جذب یخ.

بیل – مطمئن شوید که محکم است و در واقع کارایی دارد. اگر به طور جدی در برف گرفتار شدید یا در یک پشته شخم گیر افتاده اید ، لازم نیست بیشتر از حد لازم کار کنید.

پتو (پشم خوب است). اگر در خارج از شهر زندگی می کنید به فکر گنجاندن کیسه خواب و چادر اضطراری باشید.

یک جفت قدیمی چکمه زمستانی واقعا گرم. جوراب های ضخیم نیز می توانند کمک کنند.

کلاه پشمی ، روسری و دستکش گرم اضافی.

بسته های گرمکن دستی

می توانید در اینجا درباره آمادگی ماشین خود برای زمستان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ذخیره کیت شما

وسایل شما می توانند درون سطل آشغال یا حتی یک جعبه مقوایی قرار بگیرند – فقط مطمئن شوید که در ماشین شما بلغزانند. ایده بسیار خوبی است که وسایل زنده ماندن شخصی خود را در کوله پشتی یا کیف دوتایی نگه دارید تا در صورت نیاز به ترک ماشین بتوانید آنها را با خود ببرید.

برای موارد اضطراری تمرین کنید – و شماره ما را مفید نگه دارید

همیشه بهتر است مهارت های اساسی تعمیر مانند تعویض لاستیک و شارژ مجدد باتری را بدانید. اگر نمی دانید چطور این کارها را انجام دهید ، یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود را مجبور کنید که به شما نشان دهند چگونه یا همانطور که در بالا ذکر شد آن را در YouTube جستجو کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
خرداد 9, 1400