پورشه

در باره پورشه ماکان بیشتر بدانید….

شرکت خودروسازی پورشه برای اولین بار در سال 1931 توسط فردیناند پورشه در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس و افتتاح شد.

این شرکت در ابتدا فقط در زمینه طراحی و توسعه موتور خودرو فعالیت می کرد و در سال 1939 اولین خودرو پورشه به نام پورشه 64 تولید شد.

این شرکت خودروسازی بعد از دهه 70 روز به روز پیشرفته تر شد و امروز جزء برندهای اسپورت وبسیار لوکس می باشد.

پورشه سمبل قدرت و ثروت

این خودرو سمبل ثروت، قدرت، سرعت، کیفیت و … می باشد. قبل از سال 1387 این خودرو در بازار ایران شرایط خوبی نداشت و تعداد اندکی از این خودرو در ایران وجود داشت اما تا سال 1393 که سیاست های دولت تغییر کرد بیش از 2000 خودرو وارد ایران شد.

پورشه در بازار ایران ؟

خودروهای موجود در بازار ایران عبارتند از: خودروی 911 کاررا S، ماکان، خودروی 718 باکستر S، خودروی 718 باکستر، خودروی کاین S، خودروی 911 کاررا، خودرو پانامرا 4S، کاین V6، خودروی باکستر و کیمن S را می توان اشاره کرد.


خودروی ماکان جزء پر فروش ترین خودرو پورشه در جهان و ایران می باشد. این خودرو در سال 2018، بیش از 86 هزار دستگاه در جهان به فروش رساند و این عنوان را 4 سال متوالی از آن خود کرد و در بازار ایران هم از همان سال اول تولید این خودرو به علت داشتن موتور 2 لیتری توربو توانست فروش خوبی داشته باشد و به محبوبیت برسد.

بعد از ماکان، کاین نیز جزء خودروهای پر طرفدار در ایران محسوب می شود و در رتبه سوم پانامرا می باشد که به علت لوکس بودن و حالت سدانی که دارد در میان ثروتمندان خواهان بیش تری پیدا کرد.


معایب خودرو پورشه ماکان 2019


-در حالی که خودرو پورشه ماکان یک شاسی بلند اسپرت است اما فضای حمل بار بسیار کم و محدودی دارد.
-ترمزهای نرم این خودرو تنها ضعفی است که می توان برای این خودرو اشاره کرد. پدال ترمز این خودرو بسیار نرم تر از حالت عادی است.


مزایای خودرو پورشه ماکان 2019


-در خودرو پورشه ماکان از تجهیزات بسیار پیشرفته ای استفاده شده است و به علت انعطاف پذیری بالایی که دارد از مسیرهای آفرودی به راحتی عبور می کند.


-با این خودرو رانندگی بسیار لذت بخش است و هر گونه ضربه و برخوردی به خودرو را خنثی می کند و در داخل خودرو هیچ گونه صدایی وارد نمی شود و بسیار نرم و آرام است.


-صندلی های این خودرو بسیار راحت است که در صورت استفاده طولانی مدت از خودرو باعث اذیت راننده و سرنشینان نمی شود و هم چنین در طراحی صندلی، اصول ارگونومیک رعایت شده است.
-قدرت هندلینگ خودرو بسیار خوب و قابل کنترل می باشد.


قیمت خودرو پورشه

با توجه به مدل های مختلفی که از خودروهای پورشه وارد بازار ایران شده است ما به قیمت چند مدل از خودروها اشاره می کنیم.

قیمت خودرو ماکان 2200 تا 2700 میلیون تومان می باشد و قیمت خودرو 718 باکستر S، 1700 تا 2300 میلیون تومان است و خودرو 718 باکستر 1800 تا 2200 میلیون تومان است.

وبلاگ تخصصی یدک اول :

معرفی برترین خودروهای روز دنیا :

تویوتا – بنز – ورشه – لکسوس – هیوندا و ….

تخفیف های ویژه

Subtitle

Name

X