نیسان در مقابل تویوتا: کدام یک بهتر است؟

نیسان و تویوتا هر دو بازیگران اصلی صنعت خودرو هستند. هر شرکت از سال 1933 آغاز به کار کرده است – و هر یک سالانه میلیون ها ماشین در سراسر جهان می فروشد.

مطالب

نیسان یا تویوتا: چه مواردی را باید در نظر گرفت

نیسان در مقابل تویوتا

قیمت

ارزش فروش مجدد

قابلیت اطمینان و کیفیت

مدل های موجود

وسایل نقلیه نیسان در مقابل وسایل نقلیه تویوتا

2021 نیسان تیتان در مقابل 2021 تویوتا تندرا

2021 نیسان Frontier در مقابل 2021 تویوتا تاکوما

2021 نیسان روگ در مقابل 2021 تویوتا RAV4

2021 نیسان سنترا در مقابل 2021 تویوتا کرولا

آیا باید نیسان یا تویوتا را انتخاب کنید؟

نیسان و تویوتا هر دو بازیگران اصلی صنعت خودرو هستند. هر شرکت از سال 1933 آغاز به کار کرده است – و هر یک سالانه میلیون ها ماشین در سراسر جهان می فروشد.

نیسان در مقابل تویوتا: کدام یک بهتر است؟

تصمیم گیری بین این دو مارک می تواند یک چالش باشد. اگر در مورد انتخاب نیسان یا تویوتا برای ماشین بعدی خود نرده هستید ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. مقایسه مدل های منفرد از هر دو مارک نیز می تواند مفید باشد.

 

نیسان یا تویوتا: چه مواردی را باید در نظر گرفت

اگر در مورد انتخاب نیسان یا تویوتا برای ماشین بعدی خود نگران هستید ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید ، از جمله قیمت ، ارزش فروش مجدد ، قابلیت اطمینان و کیفیت و مدل های موجود.

آیا می خواهید بین نیسان و تویوتا برای ماشین بعدی خود تصمیم بگیرید؟ در این صورت ، می خواهید عوامل زیر را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید.

 

قیمت  و برنده: نیسان

نیسان در مقابل تویوتا

قیمت مدل های جدید نیسان و تویوتا به طور کلی نسبتاً قابل مقایسه است. به عنوان مثال ، شروع MSRP برای 2021 نیسان سنترا 19،460 دلار در حالی که MSRP شروع برای 2021 Corolla 20،025 دلار است.

 

اما قیمت وسایل نقلیه دست دوم داستان متفاوتی است. هنگام مقایسه مدل های مشابه ، تقریباً همیشه می توانید انتظار داشته باشید که برای یک نیسان پیش فروش ، هزینه کمتری نسبت به یک تویوتای قبلی داشته باشید.

 

به عنوان مثال ، در زمان نوشتن این مقاله ، ادموندز میانگین ارزش خرده فروشی فروشنده نیسان سنترا 2018 را در شرایط “تمیز” 13811 دلار ذکر کرد ، در حالی که گفته می شود متوسط ​​ارزش یک تویوتا کرولا 16910 دلار است.

 

2021 نیسان سنترا

هنگام مقایسه مدل های مشابه ، تقریباً همیشه می توانید انتظار داشته باشید که برای یک نیسان پیش فروش ، هزینه کمتری نسبت به یک تویوتای قبلی داشته باشید. منبع تصویر: نیسان.

ارزش فروش مجدد

برنده: تویوتا

نیسان در مقابل تویوتا

وسایل نقلیه تویوتا معمولاً ارزش فروش بسیار بالایی دارند و به همین دلیل است که احتمالاً برای نیسان دست دوم کمتر از تویوتای دست دوم هزینه می کنید. طبق مطالعه ای که در سال 2019 از ادموند انجام شد ، تویوتا و بخش لوکس آن ، لکسوس ، بالاترین ارزش فروش را در بین مارک ها دارند.

 

همچنین لازم به ذکر است که پنج مدل مختلف تویوتا – از جمله کمری ، RAV4 هیبرید ، سیه نا ، تاکوما و توندرا – جایزه بهترین ارزش فروش مجدد Kelly Blue Book (KBB) را برای سال 2021 دریافت کردند.

2021 تویوتا کمری

نیسان در مقابل تویوتا

وسایل نقلیه تویوتا معمولاً ارزش فروش بسیار بالایی دارند و به همین دلیل است که احتمالاً برای نیسان دست دوم کمتر از تویوتای دست دوم هزینه می کنید. منبع تصویر: تویوتا.

قابلیت اطمینان و کیفیت

برنده: تویوتا

 

هیچ رازی نیست که تویوتا برخی از قابل اعتمادترین اتومبیل های جاده را تولید می کند. Consumer Reports این شرکت را در رتبه دوم قابل اعتماد از بین مارک های دیگر برای سال 2021 قرار داده است. نیسان با پایین آمدن از این لیست در جایگاه شانزدهم قرار گرفت.

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، تویوتا سال به سال و مایل به مایل به تولید خود ادامه می دهد. اگر نیاز به اثبات دارید ، تویوتا توندرا 2007 متعلق به ویکتور شپارد را بررسی کنید. پیش از خرید توسط تویوتا (برای اینکه مهندسان بتوانند آن را تجزیه و تحلیل کنند) در سال 2020 بیش از 1 میلیون مایل با موتور اصلی و انتقال قدرت افزایش پیدا کرد.

 

2014 – 2015 Toyota Tundra

نیسان در مقابل تویوتا

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، تویوتا سال به سال و مایل به مایل به تولید خود ادامه می دهد. منبع تصویر: تویوتا.

مدل های موجود

نیسان و تویوتا هر دو از یک ماشین جمع و جور گرفته تا یک وانت سایز بزرگ ارائه می دهند. اما یکی از گزینه هایی که به طور محسوسی در نمونه کارهای Toyota (حداقل در حال حاضر) از دست رفته است ، وسیله نقلیه الکتریکی باتری (BEV) است.

اگرچه تویوتا انواع هیبریدی و یک وسیله نقلیه الکتریکی با یک سلول سوختی (FCEV) را ارائه می دهد ، اما هنوز در ارائه BEV به بیشتر صنعت خودرو نپیوسته است. و این حذف در جهان که به طور فزاینده ای برق می یابد عجیب به نظر می رسد.

نیسان یک BEV به شکل LEAF کاملاً الکتریکی ارائه می دهد ، اما محصولات خودرویی این برند در جاهای دیگر کوتاه است. در حال حاضر ، نیسان یک وسیله نقلیه هیبریدی ارائه نمی دهد و همچنین یک مینی ون در کاتالوگ خود ندارد. تویوتا هر دو را دارد.

بنابراین ، وقتی صحبت از این است که کدام مارک از ترکیب خودروی بهتری برخوردار است ، پاسخ این است:

 

وسایل نقلیه نیسان در مقابل وسایل نقلیه تویوتا

نیسان و تویوتا هر دو طیف وسیعی از وسایل نقلیه را در صف خود دارند. مفید است که ببینید چطور برخی از پرفروش ترین ها از هر مارک در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

2021 نیسان تیتان در مقابل 2021 تویوتا تندرا

 

برنده: Toyota Tundra

نمای جانبی Toyota Tundra 2021

در حالی که قدرت تایتان کمی بیشتر از تندرا است ، ظرفیت یدک کشی تندرا بیشتر از تایتان است. منبع تصویر: تویوتا.

در مقایسه با سایر موارد کامل امروز

وانت های سایز بزرگ ، تیتان 2021 و تندرا 2021 هر دو کمی قدیمی به نظر می رسند. اما این دو کامیون هنوز هم گزینه های مناسبی هستند ، به خصوص در مورد Tundra که دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی خوبی از J.D. Power است.

در حالی که تایتان اندکی قدرت بیشتری نسبت به تندرا دارد (401 اسب بخار در مقابل 381 اسب بخار) ، ظرفیت یدک کشی تندرا بیشتر از تیتان است (9400 پوند در برابر 9350 پوند).

این دو کامیون در بسیاری از سطوح قابل مقایسه هستند. با این وجود این پیروزی باید به Tundra و ضریب اطمینان بی عیب و نقص آن برسد.

 

2021 نیسان Frontier در مقابل 2021 تویوتا تاکوما

برنده: تویوتا تاکوما

 

2021 تویوتا تاکوما با زمینه ای زیبا

Tacoma هر ساله به دلیل قابلیت اطمینان و ارزش فروش مجدد پاداش می دهد. منبع تصویر: تویوتا.

سخت است که با Toyota Tacoma رقابت کنید – مورد علاقه دائمی در کلاس کامیون های متوسط. Tacoma هر ساله به دلیل قابلیت اطمینان و ارزش فروش مجدد پاداش می دهد.

حتی اگر Nissan Frontier 2021 نیز از نظر اطمینان از پیش بینی رتبه عالی J.D. Power برخوردار باشد ، اما این کافی نیست که بتواند آن را با 2021 Tacoma مدعی کند. از آخرین طراحی مجدد Frontier 16 سال می گذرد – و سن آن نشان می دهد.

تویوتا تاکوما بسیار مدرن تر ، که فقط پنج سال پیش دوباره طراحی شده است ، در اینجا برنده آشکار است.

 

2021 نیسان روگ در مقابل 2021 تویوتا RAV4

برنده: Toyota RAV4

2021 تویوتا RAV4 فلز نقره ای

2021 Toyota RAV4 یک وسیله حمل و نقل از طراحی مجدد سال 2019 است. منبع تصویر: تویوتا.

برای سال 2021 ، نیسان Rogue با بروزرسانی هایی مانند فضای داخلی پیشرفته و ویژگی های استاندارد تر ، کاملاً دوباره طراحی شده است. در همین حال ، تویوتا RAV4 2021 یک وسیله حمل و نقل از طراحی مجدد سال 2019 است.

علیرغم واقعیت این که Rogue نسبت به RAV4 کمی مدرن تر است ، هر دو گزینه راحتی و تکنولوژی موجودات زیادی را ارائه می دهند. قابلیت اطمینان پیش بینی شده چیزی است که واقعاً دو SUV را از یکدیگر متمایز می کند.

سالهاست که Rogue با مشکلات گران قیمت متغیر انتقال مداوم (CVT) روبرو است. تا زمانی که مارک تجاری ثابت نکند ، توصیه می شود از مدلهای نیسان مجهز به CVT خودداری کنید.

2021 نیسان سنترا در مقابل 2021 تویوتا کرولا

برنده: تویوتا کرولا

 

2021 Toyota Corolla Apex Edition

2021 تویوتا کرولا به صورت استاندارد با مجموعه سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) Toyota Safety Sense 2.0 ارائه می شود و یک سیستم سرگرمی و سرگرمی عالی دارد. منبع تصویر: تویوتا.

تویوتا کرولا در درجه اول به دلیل قابلیت اطمینان بی وقفه پرفروش ترین اتومبیل در تمام دوران ها است. برای سال 2021 ، مورد علاقه طولانی مدت به طور استاندارد با Toyota Safety Sense 2.0 مجموعه سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) و یک سیستم سرگرمی و سرگرمی عالی ارائه می شود.

 

خواهید فهمید که 2021 Sentra همچنین دارای لیست چشمگیری از تجهیزات استاندارد است. اما نیسان سابقه فوق العاده قابلیت اطمینان تویوتا را ندارد زیرا مانند Rogue ، Sentra در گذشته از مشکلات CVT رنج برده است.

آیا باید نیسان یا تویوتا را انتخاب کنید؟

نیسان ها ماشین خوبی هستند؟ بله ، نیسان ها ماشین های خوبی هستند – اما Toyota ها بهتر هستند.

دست پایین ، تویوتا تقریباً از هر لحاظ برتر از هر دو برند است. تنها مزیت خرید نیسان این است که ، چون نیسان ها ارزش فروش بسیار بالایی ندارند ، شما می توانید یک نیسان دست دوم با کمی کمتر از تویوتای قابل مقایسه خریداری کنید.

اما مگر اینکه بودجه شما برای یک ماشین دست دوم خیلی سخت باشد ، تقریباً هر بار تویوتا گزینه درستی است.

 

خرید کاپوت دنا پلاس

خرید کاپوت سراتو

خرید کاپوت جلو سمند

خرید کاپوت جلو رانا

خرید کاپوت ساینا

خرید کاپوت آریسان

خرید کاپوت دنا ایساکو

خرید کاپوت 405 مشکی همگام

خرید کاپوت پژو 405 خاکستری همگام

خرید کاپوت پزو 405 نقره ای همگام

خرید کاپوت پژو 405 همگام

خرید کاپوت پرادو

خرید کاپوت 207 نقره ای شرکتی

خرید کاپوت 207 خاکستری شرکتی

خرید کاپوت 207 مشکی شرکتی

خرید کاپوت 207 سفید شرکتی

خرید کاپوت 207 خام شرکتی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
اردیبهشت 6, 1400