مرسدس EQS جدید: فضای داخلی قبل از پرتاب در ماه اوت مشخص شد

مرسدس EQS جدید: فضای داخلی قبل از پرتاب در ماه اوت مشخص شد

مرسدس EQS برقی با یک صفحه نمایش رسانه ای که کل داشبورد را پوشش می دهد ، در دسترس خواهد بود

 

داخلی 2021 مرسدس EQS با سیستم سرگرمی و سرگرمی Hyperscreen اختیاری

 

 

“Hyperscreen” اختیاری شامل صفحه نمایش اضافی برای سرنشینان صندلی جلو است

یک ظاهر طراحی زیبا و یک فناوری رانندگی خودکار

فروش در سال 2021

فضای داخلی مرسدس EQS رونمایی شده است و قول می دهد از نظر فنی همانند مرسدس کلاس S جدید پیشرفته باشد. ما اکنون شاهد طراحی استاندارد کابین ، به علاوه یکپارچه سازی تنظیمات “Hyperscreen” اختیاری هستیم که کل داشبورد را در بر می گیرد.

مرسدس EQS جدید: فضای داخلی قبل از پرتاب در ماه اوت مشخص شد

 

هنگامی که EQS در آگوست 2021 راه اندازی می شود ، این یک ماشین الکتریکی برد برتر مرسدس است و با BMW سری 7 الکتریکی آینده ، به علاوه اتومبیل هایی مانند تسلا مدل S و پورشه تایکان ، رقابت خواهد کرد.

 

داخلی 2021 مرسدس EQS

داخلی 2021 مرسدس EQS با اطلاعات و سرگرمی استاندارد 40

 

بهترین ماشین های لوکس

مرسدس EQS جدید

سیستم سرگرمی و سرگرمی مرسدس MBUX برای EQS کاملاً مورد بازبینی قرار می گیرد. اگر گزینه مربوط به آن را علامت بزنید ، EQS با درج داشبورد یک تکه ارائه می شود که شامل یک خوشه ابزار دیجیتال ، یک صفحه رسانه و یک صفحه دیگر برای سرنشین صندلی جلو است. این سیستم “MBUX Hyperscreen” نامیده می شود و حتی شامل روشنایی محیط و دو دریچه هوا در طراحی یکپارچه است.

مرسدس EQS جدید

MBUX Hyperscreen از هوش مصنوعی (AI) برای یادگیری تنظیمات ، تنظیمات و مقصدی که اغلب بازدید می کنید استفاده می کند. به ما گفته شده است که می تواند راننده را بشناسد و پیشنهادات و میانبرهای شخصی را به روشی “حساس به متن” ارائه دهد. هفت پروفایل کاربری وجود دارد و اتومبیل یاد می گیرد که برای هر کدام از دستورالعمل ها استفاده کند. صفحه مسافر با خالی بودن صندلی به یک نمایشگر تزئینی تبدیل می شود.

غیرفعال سازی سیلندر

داخلی 2021 مرسدس EQS – نمای گسترده ، با Hyperscreen40

 

 

به طور استاندارد ، EQS با فضای داخلی ارائه می شود که اشتراک زیادی با کلاس S دارد. ماشین های فاقد Hyperscreen یک خوشه ابزار دیجیتالی مستقل و یک صفحه لمسی بزرگ در کنسول مرکزی دریافت می کنند. از طریق صفحه لمسی می توانید طیف گسترده ای از توابع و ویژگی ها ، از جمله تمام کنترل های آب و هوا را کنترل کنید. به نظر می رسد بیشتر تجهیزات تابلو و مواد از کلاس S منتقل خواهد شد ، اگرچه دریچه های هوا در یک نوار جارو در EQS قرار گرفته اند.

 

 

هرچقدر که هایپر اسکرین چشمگیر به نظر برسد ، در صورت بروز مشکلی انتظار داریم کل داشبورد تعویض شود که احتمالاً بسیار گران است. همچنین س aboutالاتی در مورد میزان استفاده این صفحه گسترده هنگام رانندگی وجود دارد.

 

طراحی ظاهر

2021 نمونه اولیه مرسدس EQS – قسمت جلویی 40

شکل کوپه EQS حتی از مرسدس CLS نیز براق تر است. به نظر می رسد اتومبیل دارای چراغ های جلوی زاویه دار و یک جلوپنجره خالی است که در قسمت جلویی بسیار پایین قرار گرفته است. خط سقف شیب دار و بلند ، با چراغ های عقب LED باریک و سپر صاف به انتهای کوتاه عقب می ریزد. تصور می شود که چراغ های جلو چندین تنظیمات مختلف نور را ارائه می دهند ، در حالی که برخی از لمس های کانسپت – مانند دسته های در که بیرون می آیند – باعث تولید می شوند. این مدل توسعه به جای دوربین از آینه های درب سنتی استفاده می کند ، اما ممکن است دوربین ها به عنوان گزینه ارائه شوند.

 

کانسپت EQS با قابلیت رانندگی خودکار سطح 3 برای سفرهای طولانی تر در بزرگراه ها ارائه می شود و این توانایی را دارد که کاملاً خودران باشد.

 

با قدرت ارائه شده ، اتومبیل برای رانندگی باید سرگرم کننده باشد. مفهوم EQS از یک باتری بزرگ 100 کیلووات ساعتی استفاده می کند و در کمتر از 4.5 ثانیه از صفر تا 62 مایل در ساعت می رسد. چهار چرخ متحرک استاندارد است و خودرو از ترکیبی نسبتاً سبک از آلومینیوم ، فولاد و فیبر کربن ساخته شده است. مرسدس می گوید این پلت فرم و باتری مقیاس پذیر هستند و می توانند در تعدادی از مدل های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرند ، بنابراین ما انتظار داریم که این پیشرانه را در بیشتر مدل های الکتریکی EQ این برند ببینیم.

فیس لیفت Skoda Kodiaq 2021 ماه آینده مشخص می شود

 

مفهوم یک موتور مرسدس-AMG پروژه یک موتور F1 در گذشته مشخص شد – نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت – Carbuyer

2021 رانندگی نمونه اولیه مرسدس EQS – عقب 40

 

 

در حال حاضر ، فقط چند ماشین الکتریکی با یک بار شارژ می توانند 300 مایل یا بیشتر مسافت را طی کنند ، اما ادعا می شود که مرسدس EQS برای بیش از 400 مایل خوب خواهد بود. این با شارژ حداکثر 350 کیلووات سازگار است ، که در حدود 20 دقیقه باتری را تا 80 درصد دوباره پر می کند. در حال حاضر کمتر شارژر این نیرو را ارائه می دهد ، اما انتظار داریم که در آینده در مکان های بیشتری عرضه شوند.

 

شارژر دیواری kW به عنوان مرسدس EQC SUV ، که باتری را در عرض 8-12 ساعت شارژ می کند.

 

ساخت آن در همان کارخانه Sindelfingen S-Class و Mercedes-Maybach S-Class انجام می شود که یک مرکز خنثی از کربن است.

بنتی کانتینتال جی تی سی2021

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
فروردین 14, 1400