لکسوس از قیمت های پیش ساخته سدان پرچمدار “New LS” رونمایی کرد

 

لکسوس کره در تاریخ 9th اعلام کرد که قبل از عرضه سدان پرچمدار خود “New LS” در کره ، قیمت ها را فاش کرده و پیش قرارداد را منعقد کرده است.

Lexus’New LS که این بار معرفی می شود با تقویت بیشتر قابلیت فروش مانند سکوت و سواری راحت که DNA LS هستند مشخص می شود. در مدل ترکیبی ، “سیستم هیبریدی چند مرحله ای” که اوج فناوری الکتریکی ترکیبی لکسوس است ، برای تحقق جابجایی روان و بی صدا بودن عالی اعمال می شود.

لکسوس از قیمت های پیش ساخته سدان پرچمدار “New LS” رونمایی کرد

قیمت لکسوس

همه مدل های هیبریدی و بنزینی از سیستم تمام چرخ محرک (AWD) و سیستم تعلیق بادی با کنترل الکترونیکی بهره می برند تا ثبات رانندگی برتر و سواری راحت پرچمدار لکسوس را فراهم کنند. علاوه بر این ، به یک صفحه نمایش بزرگ 24 اینچی هدآپ مجهز شده است که اطلاعات بصری را ارائه می دهد و سیستم پرتو نور تطبیقی ​​با فناوری Blade Scan ، ایمنی رانندگی در شب را بیشتر می کند.

قیمت خرده فروشی توصیه شده برای Lexus’New LS ، که به طور رسمی در 16 مارس منتشر می شود ، △ Supreme 127.4 میلیون وون △ لوکس 137.3 میلیون وون △ Platinum 152 میلیون وون و مدل هیبریدی LS در مورد 500 ساعت AWD ، هزینه △ 147.5 میلیون KRW لوکس و 167.5 میلیون KRW Platinum. (شامل مالیات بر ارزش افزوده ، بر اساس مالیات مصرف فردی 3.5٪)

نحوه افزایش عمر باتری خودرو

مدیرعامل Lexus Korea Lee Byeong-jin گفت: “New LS یک سدان پرچمدار است که از صنعت ساخت و ساخت پیشرفته Lexus استفاده می کند. من سعی می کنم خدمات را ارائه دهم.”

خودرو لکسوس

در همین حال ، با راه اندازی ‘New LS’ ، لکسوس کره در حال معرفی یک برنامه ‘LS Auto Care Lease’ برای مشتریان شرکتی است که بسته های برتر مدیریت خودرو و خدمات تحویل و تحویل را برای ارتقا the راحتی مشتریان شرکت ارائه می دهد.

به یادبود راه اندازی این “LS جدید” ، به عنوان یک مزیت ویژه ، مشتریانی که تا 15 مارس پیش قرارداد بسته اند حداکثر 5 سال یا 100000 کیلومتر تمدید ضمانت می کنند و 4 تایر و لاستیک زمستانی را برای 4 سال نگه می دارند این سرویس همچنین “کلیه خدمات هتل” را ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت Lexus Korea (www.lexus.co.kr) یا سالن های نمایشگاه Lexus در سراسر کشور مراجعه کنید.

اگر در هنگام رانندگی روغن شما تمام شود ، چه اتفاقی می افتد؟

 

AvyadAK
اسفند 4, 1399