طرح ترمیم جدید فراری

حس اسب: طرح ترمیم جدید فراری

اداره یک فراری یک کار گران قیمت است ، به خصوص اگر این کار اشتباه باشد ، اما ما برای رفع این ترس ها به دنبال یک طرح جدید هستیم
اکنون ، سرانجام ، در مورد Ferraris سر و صدا کردم. من فقط اولین نمونه دستی خود ، 360 عنکبوت را در جاده مورد علاقه خود رانده ام. من تصور می کردم که گیربکس ، با فرورفتگی های طولانی اش ، یک کار سخت و کلاچ بسیار سنگین است. اشتباه: اهرم چشمه برای تغییر بعدی کاملاً تراز شده و کلاچ به راحتی سبک شده است. حساب کردم ، سیستم تعلیق سفت و سخت و سواری آن شکننده است. دوباره اشتباه: نرم و راحت بود. در مورد موتور 3.6 لیتری V8 شک نداشتم. این در حالی است که چرخش ها به خط قرمز 8500 دور در دقیقه افزایش می یابد از نظر احشایی زوزه می کشد. انجام داد

 

طرح ترمیم جدید فراری

طرح ترمیم جدید فراری

رانندگی با 3606 یک تجربه باورنکردنی بود اما به همان اندازه باورنکردنی این واقعیت بود که فقط یک ساعت یا حدوداً قبل از آن ، آن را در گاراژ معادل یک میز عمل ، جدا شده از چرخ ها و بسیاری از اندام های حیاتی آن قرار داده بود. تسمه های زمان بندی ، ترمز و خطوط سوخت ، شیلنگ خنک کننده ، پمپ های سوخت ، ریل انژکتور ، شیلنگ فرمان برقی ، گتر فرمان ، حلقه های O توسط ده ها … در طی چند روز ، همه اینها و بیشتر توسط دو نفر برداشته و تمدید شدند تکنسین های جوان فراری در دیک لاوت ، فروشنده رسمی فراری مستقر در سویندون.

من برای دیدن آخرین مراحل عملیات و کشف این که چرا یک تکنسین واجد شرایط (جک) و شاگرد توانمند او (جیمز) ساعتهای زیادی را به یک عنکبوت 360 ساله 18 ساله با 8000 مایل ساعت اختصاص داده اند ، رسیده ام. ، از نظر این چشم ها ، بی عیب به نظر می رسید. لازم نبود زیاد منتظر جواب بمانم. روی واگن برقی کنار ماشین برخی از قطعات قدیمی آن قرار داشت. آنها شامل طول کوتاه شلنگ سوخت بودند. من آن را فشار دادم و مجبور کردم ترکهای کوچک در انتهای آن روی صورتهای داخلی باز شود. انتظار می رفت که آنها در اتومبیلی در سن 360 سالگی مورد انتظار باشند ، اما همانطور که جک توضیح داد ، در صورت خراب شدن بیشتر ، ممکن است باعث پاره شدن شلنگ شود و اجازه می دهد سوخت از آن خارج شود.

وی گفت: “ما در حال پیشگیری از پیشگیری هستیم.” “این نوعی کار است که در طول سرویس معمول انجام نمی شود. روغن ، فیلترها ، دوشاخه ها و ترمزها در فواصل زمانی تعویض می شوند اما شیلنگ ها ، خطوط ترمز ، پمپ های سوخت و غیره فقط در صورت خرابی تعویض می شوند. ما قبل از تغییر آنها را تغییر می دهیم. ”

طرح ترمیم جدید فراری

من می دانم که دارندگان فراری جیب های عمیقی دارند اما به اندازه کافی عمیق هستند که می توانند هزینه کارهایی را که ممکن است لازم باشد پرداخت کنند؟ در واقع ، این دو فناوری 360 را تحت درمان Ferrari Premium قرار می دادند. این بسته تعمیر و نگهداری پیشگیرانه است که در سال 2019 راه اندازی شده و اطمینان حاصل می کند که اتومبیل های قدیمی دیگر با ضمانت Ferrari New Power محافظت نمی شوند ، که تا 15 سال از ثبت نام خودروها را پوشش می دهد ، به طور کامل بررسی می شوند و از ابتدا ارائه می شوند و از اهمیت بیشتری برخوردار است ، به همین ترتیب گواهی می شود.

Premium بر روی سیستم های سوخت ، ترمز ، خنک کننده و فرمان متمرکز است و در حال حاضر 13 اتومبیل – از جمله 360 ، 456 ، 550 ، 575 ، 612 Scaglietti ، F430 ، 599 و Ferrari Enzo – واجد شرایط این برنامه هستند. بسته به بضاعت اقتصادی ، مشتریان می توانند بسته کامل Premium قطعات را برای هر چهار سیستم مشخص کنند و یا اینکه مرحله به مرحله آن را تهیه و نصب کنند ، با پرداخت هزینه های موجود. به عنوان مثال ، یک مالک ممکن است ترمز را در حین سرویس ترمز معمول خودرو یا سیستم خنک کننده را هنگام تغییر مایع خنک کننده ، تمدید کند.

هر تصمیمی که بگیرند ، هنگام انتخاب استفاده از ماشین Ferrari Premium ، مالکان باید حداقل قطعات به اصطلاح استارتر را خریداری کنند. بسته ها و قیمت ها بین مدل ها متفاوت است ، به عنوان مثال ، برای مدل 360 ، بسته شروع کننده شامل قطعات سیستم سوخت ، از جمله پمپ ها ، لوله ها و شیرآلات است. با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و نیروی کار که در فروشندگان متفاوت است ، هزینه آن در حدود 4000 پوند و مانده کیت Premium کامل 8400 پوند دیگر است. تاکنون بیش از 50 خودروی انگلیس و 400 دستگاه در سراسر اروپا به این برنامه پیوسته اند.

طرح ترمیم جدید فراری

علاوه بر Ferrari Premium ، برنامه ای برای اتومبیل های 20 سال به بالا وجود دارد که Ferrari Classiche نامیده می شود. این فرآیند با نام تجاری در مارانلو که فراری های کلاسیک را بررسی و احراز هویت می کند ، با بازرسی توسط فروشنده فراری شرکت کننده در انگلیس آغاز می شود. آنها ماشین را از انتها به انتها بررسی می کنند و به اصالت آن توجه ویژه می کنند و از گزارش خود با عکس پشتیبان تهیه می کنند. این ماده برای بررسی و تأیید به Ferrari Classiche ارسال می شود. اتومبیل های موفق ، گواهی تأیید وضعیت و اصالت خودرو را دریافت می کنند ، به علاوه یک کیف پول بزرگ سند بسته به چرم ، که با شواهد اثبات شده پر شده است. به خصوص برای فراری های کمیاب ، Classiche یک دارایی ارزشمند است

که می تواند ارزش یک ماشین را افزایش دهد.

مانند Ferrari Premium ، هزینه Classiche از مدل به مدل دیگر متفاوت است. در ارزان ترین قیمت آن ، هزینه آن 6100 پوند با احتساب مالیات بر ارزش افزوده (کارخانه باید جداگانه پرداخت شود) ، که در حدود 5215 پوند با نرخ ارز فعلی است ، به علاوه هزینه بازرسی نمایندگی انگلیس 1200 پوند با احتساب مالیات بر ارزش افزوده. مدل های جذب کننده این شارژ شامل 360 و 550 است. در گرانترین قیمت ، هزینه تأیید Classiche 18300 پوند (حدود 15،645 پوند) به علاوه هزینه بازرسی فروشنده است. فقط نادرترین مدل ها – به عنوان مثال ، 250 TR 1958 – این نرخ بالاتر را جذب می کنند.

طرح ترمیم جدید فراری

طرح ترمیم جدید فراری
بدیهی است که برای صاحب چیزی مانند مسافت پیموده شده 360 که چند بار در اطراف بلوک بوده است ، Classiche جذابیت کمی خواهد داشت اما اگر مانند نمونه ای که من رانده ام ، این یک ماشین کم مسافت در شرایط نعناع است ، قابل تأمل است و ممکن است این ماشین را در بازار جای دهد. هرچند که دیدیم ، این یک قیمت سنگین دارد – یا حداقل اگر ماشین ابتدا از برنامه Premium عبور نکرده باشد ، این کار را می کند. اگر چنین بوده است ، به طرز قابل توجهی تنها هزینه بازرسی نمایندگی UK 1200 پوند دریافت می شود.

آموزش صرفه جویی در مصرف بنزین

این برخی صرفه جویی است ، اما Classiche را نادیده می گیرید ، آیا Premium به تنهایی ارزش قابل توجهی را دارد؟ برای پاسخ دادن به آن ، باید مفاهیم سنتی قیمت و ارزش پول را به حالت تعلیق درآورید. واقعیت: فراری ها ماشین های خاصی هستند که نگهداری و نگهداری آنها هزینه زیادی دارند. درست کردن کوچکترین مشکلات نیز ممکن است گران باشد ، اما در وهله اول Ferrari Premium قصد دارد جلوی بروز آنها را بگیرد.

 

مالکی که قصد دارد اتومبیل خود را برای چند سال نگه دارد ، از مزایای آن با معالجه Premium بیشتر بهره مند خواهد شد و اگر از نمایندگی فراری برای مدلهای کلاسیک با نرخ کار ساعتی تخفیف استفاده کند (ما یک شارژ 102 پوند در مقایسه با 162 پوند در جاهای دیگر پیدا کردیم) ، هزینه بسیار قابل توجهی کاهش می یابد. کار تمام شد ، صاحب آن آزاد است 360 ، 456 ، 550 و دیگران را به روشی که فراری در نظر گرفته رانندگی کند.

چرا فراری های قدیمی هرگز فرسوده نمی شوند؟

برنامه Ferrari Premium فقط به اندازه تکنسین های مجری آن خوب است. دیک لاوت ، فروشنده فراری مستقر در سویندون که در آن برنامه را در عمل دیدیم ، خوشبختانه دارای دو نفر از درخشان ترین و جوانترین کشور است. جک هشت سال پیش به عنوان کارآموز پیوست و پس از چهار سال آموزش صلاحیت پیدا کرد. جیمز ، همکارش ، 18 ماه پیش وارد دوره کارآموزی شد.

360 عنکبوتی که ما رانندگی کردیم سومین اتومبیلی است که جک در این برنامه کامل قرار داده است. هر دو فناوری دوست دارند این کار را برای تجربه ای که از فراری های قدیمی به آنها می دهد و همچنین فرصتی برای به چالش کشیدن خود با فراتر رفتن از کار معمول خدمات.

 

همانطور که جک توضیح می دهد ، این یک هفته کار خوب بوده است. “ما بسیاری از لوازم جانبی اصلی را جایگزین کرده ایم ، اما انجام این کار اغلب شامل برخی از راه حل های اساسی است. به عنوان مثال ، ما مجبور شدیم مخزن سوخت را برداریم ، این به معنای حذف اولین گیربکس بود. ارزشش را دارد ، گرچه حق بیمه تضمین می کند که این ماشین ها هرگز فرسوده نخواهند شد و به جای آن می توان سالها از آن لذت برد. ”

 

در آن زمان ، 360 دستگاهی که جک و جیمز با آن روبرو شدند ، یک رگ سال 2003 با 8000 مایل ، اکنون با 110،000 پوند برای فروش است. این کسی را بسیار خوشحال خواهد کرد.

دیسک و صفحه پژو 405 اس ال ایکس seko

دیسک و صفحه ال 90 پلاس پي اچ سی والئو

دیسک و صفحه دنا لوک(luk)

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
تیر 20, 1400