باید از پیشخوان » نمایش » فهرست ها ، لینک های خود را قرار دهید
  • ورود یا ثبت نام

رضایت مشتری برای فروشگاه آنلاین یدک اول از مهمترین الویت ها میباشد لذا در راستای این امر تمام تلاش خود را میکنیم که رضایت صدرصدی مشتریان را جلب کنیم :

■ موارد بازگشت کالا
اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:  
• اگر پس از دریافت کالا، مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شود (اعم از سفارش گذاری اشتباه، رفع نیاز مشتری، عدم مطالعه دقیق مشخصات فنی در سایت یا برداشت متفاوت از مشخصات و عکس سایت یا کاتالوگ با محصول دریافتی)، این امکان برای مشتری مهیا است تا ظرف مدت حداکثر24 ساعت‏ از زمان ثبت سفارش ، انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد.
• شرایط بازگشت کالا برای موقعی است که کالا آسیب فیزیکی ندیده باشد و بسته بندی آن قابل برگشت به شرایط تحویل باشد. هرگونه خط و خشی روی کالا یا بسته بندی، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد.
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و فنی، با اطلاعات پیش فاکتور، وب سایت یا کاتالوگ مغایرت داشته باشد یا کالا اشتباه ارسال شده باشد:
• این امکان برای مشتری مهیا است تا پس از دریافت کالا، آن را از نظر مشخصات فیزیکی و فنی با پیش فاکتور تایید شده و مشخصات مندرج در سایت یا کاتالوگ مطابقت داده و در صورت وجود مغایرت، حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ صدور فاکتور به واحد فروش شرکت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
• درخواست مرجوعی و یا تعویض، به کالایی تعلق می‌گیرد که استفاده نشده باشد و بسته بندی آن قابل برگشت به شرایط تحویل باشد. هرگونه خط و خشی روی کالا یا بسته بندی، امکان مرجوع کردن یا تعویض را از بین خواهد برد.
 اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
• آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد فروش شرکت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
• این سرویس، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری از قبیل شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی در طبقات، نصب و راه اندازی، تنظیمات و کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
نحوه بازگرداندن کالا به فروشگاه
• در صورت تمایل به عودت کالا ، نامه ای ممهور توسط مشتری با موضوع درخواست عودت کالا روی سربرگ سازمان یا شرکت، ضمن بیان علت بازگرداندن کالا، شماره فاکتور، تاریخ و مبلغ، برای واحد فروش شرکت ارسال شود.
• قبل از هر اقدامی درخصوص ارسال کالا به شرکت، لازم است با کارشناسان فروش درخصوص هماهنگی نحوه ارسال و نوع وسیله حمل تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با این واحد خودداری شود.
• برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه، مانند کابل، ریموت، دفترچه راهنما و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
• استفاده از سرویس عودت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شرکت بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
• ارسال اصل فاکتور، اصل نامه درخواست عودت کالا و اصل رسید پستی (در صورت تایید کارشناس واحد فروش به ارسال کالا از طریق پست) به همراه کالا الزامی است.
• در صورتی که عودت کالا به علت آسیب دیدگی ظاهری و یا عدم تطابق مشخصات فنی باشد و این موضوع به تایید کارشناس واحد فروش برسد، هزینه بازگرداندن و ارسال مجدد کالا بر عهده شرکت است. در صورتی که عودت کالا به علت انصراف از خرید باشد، کلیه هزینه های ارسال به محل مشتری و بازگرداندن کالا، بر عهده مشتری خواهد بود.
راه های ارتباطی با واحد فروش:
6191703- 0912 واحد فروش تماس بگیرید
علاقه مندی ها 0
مقایسه