درباره TOYOTA GR YARIS  2021

GR Yaris که توسط Toyota Gazoo Racing و Tommi Mäkinen Racing تولید شده است ، ترکیبی از یک موتور قدرتمند با سبک سبک آیرودینامیکی ، راکت جیبی وسیله نقلیه ای است که غیرقابل انکار برای رانندگی سرگرم کننده است.

درباره TOYOTA GR YARIS  2021

در ژانویه سال 2020 ، تویوتا یکی از جذاب ترین ابتکارات خود را تا به امروز ، Toyota GR Yaris ، نشان داد.

GR Yaris که توسط Toyota Gazoo Racing و Tommi Mäkinen Racing تولید شده است ، ترکیبی از یک موتور قدرتمند با سبک سبک آیرودینامیکی ، راکت جیبی وسیله نقلیه ای است که غیرقابل انکار برای رانندگی سرگرم کننده است.

پایین دست؟ تویوتا فقط قصد دارد این خودرو را در بازارهای منتخب اروپا به فروش برساند. این تصمیم در میان علاقه مندان به اتومبیل که طوماری را برای مطالبه راه اندازی GR Yaris در آمریکای شمالی آغاز کرده اند ، دامن زده است. دادخواست در حال حاضر به بیش از 6000 امضا رسیده است.

در ادامه بخوانید تا دریابید که این اتومبیل چه علاقه ای به اتومبیل های خود نشان می دهد.

ساخته شده توسط کارشناسان اتومبیلرانی برای برنده شدن

نگاهی به Toyota GR Yaris و واضح بودن آن در پشت تجارب قهرمانی جهانی رالی تویوتا (WRC) توسعه یافته است. در سال 2018 ، تویوتا برنده FIA WRC 2018 شد و GR Yaris یک مدل همگانی برای اتومبیلرانی بعدی Yaris WRC است.

درباره TOYOTA GR YARIS  2021

با قدرت یک موتور 1.6 لیتری سه سیلندر – قدرتمندترین موتور موجود در یک اتومبیل جاده ای – GR Yaris گشتاور شگفت انگیز 268 اسب بخار و 273 پوند فوت را ایجاد می کند. حداکثر سرعت این خودرو می تواند 230 کیلومتر در ساعت باشد و در کمتر از پنج و نیم ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد. آموزشگاه های تجارت خودرو با آموزش عملی همه چیز را در مورد ورود و خروج موتورهای قدرتمند از این قبیل به شما آموزش می دهند.

طراحی براق سبک به شما امکان می دهد در کنار جاده ها پرواز کنید

Toyota GR Yaris فقط سریع نیست – واقعاً بسیار سبک است. این اتومبیل تنها با 1280 کیلوگرم ، دارای نسبت قدرت به وزن 5 کیلوگرم در هر اسب بخار است که باعث می شود شما احساس کنید در حال پرواز از طریق جاده ها هستید.

برای پایین نگه داشتن وزن ، تویوتا روی پلیمرهای فیبر کربن و مواد آلومینیومی سرمایه گذاری کرد و یک قالب سه درب منحصر به فرد را انتخاب کرد.

تویوتا GR Yaris نیز به طور چشمگیری ایرودینامیک است. خط سقف حدود 91 میلی متر کمتر از یاریس معمولی است ، به این معنی که واقعاً می تواند در هوا بریده شود.

بیاموزید که سیستم تعلیق و توزیع گشتاور چگونه GR Yaris را در مدارس تجارت خودرو بهبود می بخشد

تحصیل در مدارس آموزش اتوماتیک به شما درک بهتری از اصول خودرو مانند سیستم تعلیق و گشتاور می دهد. تویوتا GR Yaris با سیستم تعلیق معروف عقب و استخوان مضاعف استخوان عقب ، نمونه ای عالی از این اصول در عمل است.

سیستم تعلیق عقب استخوان مروارید جدید که از دو نوع ساخته شده است ، نورد ماشین را متوقف کرده و هر چهار لاستیک را محکم در جاده نگه می دارد ، حتی هنگام مسابقه در پیچ ها.

فناوری منحصر به فرد توزیع گشتاور به راننده این امکان را می دهد تا بین حالت های عادی ، اسپرت و مسیر حرکت کند. بسته به اینکه می خواهید در جاده های پر پیچ و خم حرکت کنید ، به صورت مسابقه ای مسابقه دهید یا فقط آن را برای یک رانندگی آرام انجام دهید ، می توانید تعادل گشتاور جلو / عقب را از 100: 0 تا 0: 100 تنظیم کنید تا متناسب با نیاز شما باشد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
خرداد 25, 1400
برچسب ها :

این مقاله بدون برچسب است.