جلوگیری از گسترش ترک شیشه ماشین

جلوگیری از گسترش ترک شیشه ماشین

ترک شیشه جلو اتومبیل

رفع شکستگی شیشه خودرو

ترک در شیشه جلو اتومبیل شما درد بزرگی دارد ، حتی اگر فقط یک تراشه کوچک در سمت مسافر باشد.

بیشتر اوقات ، ما فقط در نهایت سعی می کنیم آنها را نادیده بگیریم. به هر حال ، بسیاری از اوقات این فقط یک ترک کوچک است ، و شما می توانید بسیار خوب ببینید.

هر ساله 1 میلیون شیشه جلو اتومبیل در کشور تعویض می شود. تا زمانی که ترک فوراً مورد بازرسی قرار نگیرد ، می تواند گسترش یابد و صدمات جبران ناپذیری ایجاد کند. شیشه جلو اتومبیل شما می تواند به یکی از میلیون هایی تبدیل شود که باید تعویض شوند.

اگر شیشه ماشین شما ترک خورده است ، با استفاده از این نکات از گسترش آن جلوگیری کنید.

2 :از شیشه جلو اتومبیل خود در برابر عناصر محافظت کنید

تغییر دما ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و حتی باد می تواند باعث گسترش ترک شود.

2: از Super Glue یا Nail Polish به عنوان رفع موقت استفاده کنید

دو محصول وجود دارد که می تواند به عنوان یک رفع موقت کار کند تا زمانی که بتوانید به تعمیرگاه بروید. فقط در صورت کم بودن ترک ، باید از این محصولات خانگی برای جلوگیری از گسترش ترک شیشه جلو استفاده شود.

Superglue: خیلی آرام چسب را در یک لایه مسطح روی ترک قرار دهید. قبل از استفاده از ماشین خود صبر کنید تا کاملا خشک شود.

لاک ناخن شفاف: لاک ناخن شفاف می تواند به روشی مشابه چسب فوق العاده کار کند. قبل از اینکه مقدار زیادی سخاوتمندانه به داخل و خارج شیشه جلوی خود بمالید ، هرگونه گرد و غبار و گردوخاک وارد شده را پاک کنید. قبل از حرکت ماشین اجازه دهید کاملا خشک شود.

توجه به این نکته مهم است که این اقدامات بسیار موقتی است و یک اقدام احتیاطی اضافی است که می توانید قبل از آوردن اتومبیل خود برای قرار ملاقات حرفه ای انجام دهید.

3:با کسی تماس بگیرید تا بیاید و نگاهی بیندازد

این برای تراشه های کوچک و ترک خوب است ، اما در مورد ترک های بزرگتر که دید شما را مختل می کنند ، چه می کنید؟

در این مرحله حتی نباید اتومبیل خود را به تعمیرگاه برسانید. در عوض ، یک تماس بگیرید و از شخصی بخواهید که به شما مراجعه کند و نگاهی بیندازد.

به احتمال زیاد اگر آوارهای پرواز ، یخ یا حتی حیواناتی به شما ضربه زده باشند ، شیشه جلوی اتومبیل شما ترک های زیادی دارد و برای رانندگی ایمن نیست.

بهترین راه برای جلوگیری از گسترش ترک شیشه جلو ، ترمیم سریع آن است.

در بسیاری از موارد ، ترک یا تراشه کوچک به راحتی قابل ترمیم است. در برخی مواقع بعضی ها از فویل سیلیکونی استفاده می کنند که تقریباً برای چشم قابل مشاهده نیست. این باعث می شود دید شما بازگردد ، و از آسیب بیشتر جلوگیری می کند. پس از انجام تعمیر ، برای مراحل بعدی به شما توصیه می کنیم.

اگر ترک بیش از حد بزرگ یا پیچیده باشد ، تعویض شیشه جلو ممکن است تنها گزینه باشد.

بدون ترمیم ، ترک ها می توانند گسترش یابند و شما را در معرض خطر قرار دهند

چه تعمیر باشد و چه تعویض ، مهمترین نکته در هنگام ترک خوردن شیشه جلوی خودرو این است که اقدام کنید.

شیشه جلوی اتومبیل شما فقط به دیدن شما کمک نمی کند – بلکه از شما در جاده محافظت می کند. این دو لایه شیشه و پلی وینیل مسئول یکپارچگی سازه سقف شما هستند ، از کیسه های هوا مسافر پشتیبانی می کنند و اگر به جلو پرتاب شوید از شما محافظت می کنند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
خرداد 3, 1400