تویوتا جدید 2022

تویوتا آیگو بعدی کاملاً تعمیر و بازسازی می شود و به نظر می رسد که دارای سبک های کراس اوور بیشتری باشد. این کانسپت Toyota Aygo X Prologue احتمالاً کاملاً شبیه به مدل نهایی تولید است که با تأثیرات تویوتا یاریس بزرگتر در سال 2022 به فروش می رسد.

 تویوتا جدید 2022

 

Aygo X Prologue دارای چراغ های LED روشن روز به شکل بومرنگ است که توسط یک میله نوری که در زیر نشان تویوتا قرار دارد متصل می شود. چراغ های عقب شباهت زیادی به ماشین فعلی دارند – و ممکن است برای صرفه جویی در هزینه ها حمل شوند – و جلوپنجره عقب را قاب بندی کنید. این یک ارتفاع سواری بالاتر از Aygo فعلی ، به علاوه چرخ های بزرگ و ریل های سقف را معرفی می کند. ظاهر ناهموارتر ماشین با کمک یک طرح رنگی دو رنگ کمک می کند.

بهترین اتومبیل های شهری

همانطور که یک مفهوم است ، می توانید انتظار داشته باشید که چند مورد از سبک های نمایشی چشمگیرتر قبل از رسیدن ماشین به نمایشگاه ها ، کاهش یابد. به عنوان مثال ، به احتمال زیاد مدل تولیدی آن روی رینگ های بزرگ 19 اینچی آلیاژی قرار نخواهد گرفت (Aygo موجود در نسخه های 15 اینچی سوار می شود) و قوس چرخ ها ممکن است کمی وارد شود.

تویوتا Aygo X Prologue عقب 17

تویوتا آیگو بعدی کاملاً تعمیر و بازسازی می شود و به نظر می رسد که دارای سبک های کراس اوور بیشتری باشد. این کانسپت Toyota Aygo X Prologue احتمالاً کاملاً شبیه به مدل نهایی تولید است که با تأثیرات تویوتا یاریس بزرگتر در سال 2022 به فروش می رسد.

Aygo X Prologue و همچنین بلندتر ، کمی بیشتر از مدلی است که جایگزین آن می شود و فاصله بین محورها نیز بیشتر است. این باید آیگو را بیشتر جادار کند ، هم برای مسافران و هم برای چمدان آنها. به ما گفته شده است که خریداران به همان اندازه که در Toyota Yaris Cross آینده قرار می گیرند ، بالا می مانند.

سیستم اگزوز چگونه کار می کند

تویوتا تأیید کرده است که Aygo بر روی پلت فرم جدیدی حرکت می کند که جدیدترین Yaris نیز از آن استفاده می کند. استفاده از این پلت فرم “GA-B” می تواند به تویوتا اجازه دهد فضای داخلی جدیدی به Aygo بدهد و به ما گفته می شود که داخل خودرو قبلاً طراحی شده است – اگرچه هنوز هیچ تصویری منتشر نشده است. به همین ترتیب ، Aygo می تواند مواد با کیفیت بهتر و تجهیزات بیشتری را بدون افزایش شدید قیمت ها ارائه دهد.

نسخه کاملاً برقی Aygo جدید وجود نخواهد داشت و بعید به نظر می رسد که از nous هیبریدی Toyota نیز در Aygo استفاده شود. نسخه به روز شده موتور بنزینی تنفس طبیعی 1.0 لیتری Aygo فعلی محتمل ترین نیروگاه است ، اگرچه می توان از نسخه کم قدرت موتور 1.5 لیتری Yaris استفاده کرد.

جلوی Toyota Toyota Aygo X Prologue17

رقبا شامل هیوندای i10 و کیا پیکانتو خواهند بود ، در حالی که دیگر مانند فیات 500 و SEAT Mii به سیستم انتقال قدرت کاملا الکتریکی منتقل شده اند. تویوتا کارخانه ساخت آیگو فعلی و دوقلوهای پژو 108 و سیتروئن C1 کاملاً مکانیکی آن را کنترل کرده است ، بنابراین احتمالاً این دو خودرو جایگزین نخواهند شد.

 

معنی آن برای خریداران خودرو چیست؟

اینکه یک Aygo جدید در حال ساخت است ، کاملاً تعجب آور است زیرا بسیاری از تولیدکنندگان دیگر آنها را متوقف می کنند. ساخت یک ماشین کوچک ایمن ، اقتصادی ، کاملاً مجهز و مهمتر از همه مقرون به صرفه بسیار دشوار است ، به همین دلیل Aygo جدید قطعات را با Yaris بزرگتر به اشتراک می گذارد.

Aygo جدید احتمالاً گرانتر از مدل جایگزین آن خواهد بود. در سال 2020 تویوتا با خلاص شدن از نسخه های سطح پایین ، محدوده Aygo را کاهش داد ، بنابراین اکنون قیمت آن از کمی بیش از 12500 پوند آغاز می شود. یک بافر بین Aygo و Yaris 20،000 پوند باقی خواهد ماند ، بنابراین قیمت اولیه حدود 14،000 پوند محتمل به نظر می رسد.

دلایل از بین رفتن باتری ها

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
فروردین 4, 1400
برچسب ها :