جدیدترین Cybertruck تسلا

تسلا 2022 سایبرتراک به زودی به بازار می آید و هرگز خودرویی مانند آن وجود نداشته است. سایبرتراک یکی از اولین وانت های برقی موجود برای خرید خواهد بود و اشتباه نکنید – این وسیله نقلیه ، با وجود موتور الکتریکی خود ، از عملکرد خود کم نمی کند. تحویل این تسلا از اواخر سال 2021 آغاز می شود و با یک قیمت ورودی کم تعجب 50.000 دلار CAD ، رویای داشتن یک کامیون برقی ممکن است برای بسیاری از خریداران به واقعیت تبدیل شود. سایبرتراک از لحاظ ظاهری بی نظیر است و نمای بیرونی آن دارای زاویه ای تیز است که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. اگر به عنوان یک مکانیک ترکیبی و برق در نظر دارید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد این وسیله نقلیه خارق العاده به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جدیدترین Cybertruck تسلا

Power supply connect to electric vehicle for charge to the battery. Charging technology industry transport which are the futuristic of the Automobile. EV fuel Plug in hybrid car.

افرادی که در آموزش مکانیک ترکیبی و الکتریکی هستند با مشخصات عملکرد Cybertruck منفجر می شوند

سطح ابتدایی Cybertruck به پیکربندی تک موتور مجهز خواهد بود ، اما خریداران می توانند نسخه ای با سه موتور الکتریکی را انتخاب کنند. گزینه تک موتور تنها در 6.5 ثانیه از صفر تا 60 مایل در ساعت خواهد رفت ، در حالی که رسیدن به سرعت 60 مایل بر ساعت به سایبرتراک دو موتوره فقط 4.5 ثانیه زمان نیاز دارد. در حالی که هر مکانیک خودروی هیبریدی و الکتریکی می داند این میزان شتاب گیری برای EV تا چه اندازه چشمگیر است ، گزینه سه موتوره آن را یک قدم جلوتر می برد و تنها در 2.9 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد. با گزینه سه موتوره ، رانندگان می توانند از Cybertruck انتظار داشته باشند که خروجی حیرت انگیز 800 اسب بخار داشته باشد.

مرسدس EQS جدید: فضای داخلی قبل از پرتاب در ماه اوت مشخص شد

نگاهی به برد و ظرفیت بکسل

وقتی نوبت به برد می رسد ، سایبرتراک تک موتوره می تواند حدود 400 کیلومتر قبل از نیاز به شارژ طی کند ، در حالی که نسخه دو موتوره می تواند تا 480 کیلومتر هم پیش برود. در مورد مدل سه موتوره ، رانندگان می توانند 800 کیلومتر برد تکان دهنده داشته باشند. از آنجایی که سایبرتراک مدل تسلا است ، رانندگان به شبکه Supercharger تسلا دسترسی خواهند داشت و به آنها امکان می دهد وسیله نقلیه خود را در مکان های مختلف شارژ کنند.

سایبرتراک برقی ماندگاری چشمگیری در باتری دارد

خودرو جدید تسلا

Tankanzeige von einem Elektro Wagen

بنابراین چه چیزی این سایبرتراک را به یک کامیون واقعی تبدیل می کند؟ برای بسیاری ، جذابیت در ظرفیت یدک کشی این وسیله نقلیه است. بسته به نسخه انتخاب شده ، 2022 تسلا سایبرتراک برای حمل حداکثر 14000 پوند ، با ظرفیت حمل بار 3500 پوند تجهیز خواهد شد. همانطور که کسانی که آموزش مکانیکی ترکیبی و الکتریکی دارند می توانند گواهی دهند ، این نرخ برای خودرویی که دارای موتور الکتریکی است تقریباً بی سابقه است.

سایبرتراک یکی از اولین وانت های برقی موجود در بازار خواهد بود

ویژگی های داخلی و سرگرمی و سرگرمی Cybertruck را بررسی کنید

فضای داخلی سایبرتراک با سایر مدل های تسلا هم تراز است. در داخل ، این وسیله نقلیه با حداقل صفحه نمایش لمسی 17 اینچی بزرگ خود تنها ویژگی داشبورد را حس می کند. سایبرتراک می تواند شش مسافر را در خود جای دهد که یک تخت باری 6.4 فوت امکان ذخیره سازی 100 فوت مکعب را دارد. سایبرتراک برای کسانی که می خواهند موتورسیکلت یا ATV خود را در پشت این وانت ذخیره کنند ، یک درب عقب کشویی ارائه می دهد که می تواند به عنوان یک رمپ برای بارگیری تجهیزات سنگین باشد. در رابطه با اتصال اطلاعات بیشتری از تسلا منتشر نشده است – اما چون این یک تسلا است ، می توان انتظار داشت که رانندگان فن آوری زیادی در اختیار داشته باشند.

خودرو جدید تسلا

انتظار برخی از قابلیت های مبتکرانه خود رانندگی را داشته باشید

تمام وسایل نقلیه تسلا از برخی توانایی های رانندگی مستقل برخوردار هستند و سایبرتراک نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. 2022 تسلا سایبرتراک با گزینه رانندگی مستقل سطح 5 ارائه خواهد شد.

خریداران می توانند انتظار داشته باشند که برخی از ویژگی های رانندگی مستقل تسلا شناخته شده باشد

سطح 5 به این معنی است که این وسیله نقلیه می تواند کاملا مستقل باشد ، بدون نیاز به اقدام راننده ، در ترافیک ادغام شود ، در لاین ها تغییر مسیر دهد ، شتاب بگیرد ، ترمز بگیرد و با شرایط جاده سازگار شود. با داشتن چنین ویژگی های ابتکاری ، به راحتی می توان گفت که Cybertruck با ورود به جاده برخی از عناوین خبری را به خود اختصاص خواهد داد.

ماشین الکتریکی کیا 2021 EV6

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
AvyadAK
فروردین 16, 1400