ترفندهای جالب داخل خودرو که واقعاً باید بدانید!

ترفندهای جالب داخل خودرو که واقعاً باید بدانید!

ترفندهای جالبی برای داخل خودرو شما پیدا کردیم که به شما کمک میکند تا فضای داخلی خودروی خود را ساماندهی کنید این ایده و ترفندها به شما نشان می دهد که منظم نگه داشتن اتومبیل چندان دشوار و گران قیمت نیست.

 

دارندگان اتومبیل از مشکلات بی شماری که برای اتومبیل به وجود می آید آگاه هستند ، مکانیکی نمی تواند برخی از آنها را در گاراژ حل کند. به عنوان مثال سازماندهی اتومبیل ، رفع خراش یا برداشتن فرورفتگی روی اتومبیل ، تمیز کردن چراغ های جلو و بسته بندی نیازی به خدمات متخصص نخواهد داشت.

 

اگر شما نمی توانید مکانیکی برای حل این مشکلات کوچک داشته باشید چه اتفاقی می افتد؟ این دقیقاً همان زمانی است که به این ترفندهای جالب اتومبیل احتیاج دارید برای زمانی که اتومبیل وجود داشته است ، دارندگان خودرو از مشکلات مختلفی که با آن روبرو بوده اند از این ترفند های استفاده کرده اند. شما نیز استثنا نیستید.

 

1 : از کش پول استفاده کنید

اگر می خواهید تلفن همراه خود را در ماشین خود نصب کنید ، کش پول یکی از موارد مورد نیاز شماست تا بتوانید از برنامه GPS خود و… به راحتی استفاده کنید.

 1. وازلین بهترین پاک کننده

اگر می خواهید فضای داخلی اتومبیل شما شگفت انگیز به نظر برسد سعی کنید پس از پاک کردن گرد و غبار با استفاده از پارچه تمیز از وازلین استفاده کنید. نتیجه به سادگی برجسته خواهد بود.

 1. کیسه های چای

اگر از درخت مقوا برای پوشاندن بو در اتومبیل خود خوشتان نمی آید ، سعی کنید چندین کیسه چای در اطراف اتومبیل خود قرار دهید. آنها همه بوها را می مکند.

 1. چگونه می توان فضای بیشتری را در صندوق عقب خود ایجاد کرد

این یک ترفند در مورد چگونگی سازماندهی بهتر فضا در اتومبیل است. می توانید چمدان های کودک خود را در زیر پای او قرار دهید و فضای بیشتری در صندوق عقب خود ایجاد خواهید کرد.

 1. کیت اضطراری اتومبیل خود را بسازید

شما هرگز نمی دانید چه زمانی به این وسایل اضطراری نیاز خواهید داشت بنابراین بهتر است آماده باشید و جعبه ای از ابزار الات واجب و ضروری تهیه کنید تابتوانید در مسافرتها در مواقع ضرور از آن استفاده کنید

 1. سطل آشغال ظروف غلات

هنگامی که با بچه های خود در یک جاده طولانی هستید ، سعی کنید از یک ظرف غلات پلاستیکی با یک کیسه مواد غذایی استفاده کنید تا از آن به عنوان سطل آشغال ماشین استفاده کنید.

 

 1. صندلی عقب را بپوشانید

این ترفند برای کمک به شما در تمیز نگه داشتن ماشین خود پس از سواری با حیوان خانگی است. قرار دادن آنها آسان است و فقط چند ثانیه طول می کشد

 1. قفسه را در صورت نیاز نصب کنید.

یک قفسه درست کنید تا فضای بیشتری در صندوق عقب شما داشته باشد و سعی کنید چیزهای خود را بهتر مرتب کنید.

ترفندهای جالب داخل خودرو که واقعاً باید بدانید!

 1. از کثیف شدن صندلی های اتومبیل محافظت کنید

با استفاده از این روکش صندلی می توانید از صندلی ها در برابر لکه ها و خاک محافظت کنید. در اینجا می توانید نحوه ساخت آن را بیابید.

 

 1. یک کوسن مسافرتی تهیه کنید

یک بالشتک کمربند ایمنی ساده می تواند به شما کمک کند تا از سواری طولانی خود لذت ببرید و مناسب کودکان و بزرگسالان باشد.

 1. خوشبو کننده هوا را خود تهیه کنید

یک گیره لباس چوبی می تواند به شما در بوی بد خودرو کمک کند. تمام آنچه لازم دارید این است که چند قطره از روغن ضروری مورد علاقه خود بریزید و آن را به برخی از سطح وصل کنید.

ترفندهای جالب داخل خودرو که واقعاً باید بدانید!

 1. برای تمیز کردن آن چراغ های جلو از خمیر دندان استفاده کنید

این ترفند گران نیست ، فقط به مقداری قدرت بازو نیاز دارد. سعی کنید واقعاً آسان است.

حدیث عباسی
فروردین 3, 1400