قیمت ام وی ام

ام وی ام

بررسی ام وی ام در یدک اول

معرفی شرکت خودروسازی ام وی ام

خودروی ام وی ام خودرویی است که با همکاری و مشارکت کشور چین در ایران تولید و مونتاژ می شود.

شرکت چری برای شروع به کار خود در ایران شرکت خودروسازی مدیران خودرو را تاسیس کرد و برخی از مدل های خودروی ام وی ام و چری را در کشورمان انتخاب و تولید کرد.

مدیران خودرو

تاکنون شرکت مدیران خودرو 9 محصول از محصولات این خودرو را به بازار ایران عرضه کرد اما 5 محصول از این خودروها با برند ام وی ام به نام های MVM 110s، MVM 315s، MVM 550، MVM X22 و MVM X33s و 4 محصول با نام برند چری به نام های Chery Arrizo5، Chery Arrizo5 TE، Chery Tiggo5 FL و Chery Tiggo7 به بازار عرضه شدند.

مشخصاتی جزئی

خودروی MVMSیک خودروی هاچ بک، نسل جدید و اسپورت می باشد که با توجه به طراحی خوبی که دارد مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

ظرفیت موتور این خودرو 1497 سی سی بوده و دارای 4 سیلندر می باشد. حداکثر قدرت خروجی این خودرو 107 اسب بخار است و جعبه دنده آن دستی می باشد و حرکت سرعت خودرو 185 کیلومتر بر ساعت می باشد.

قیمت MVM؟

قیمت این خودرو 49 میلیون تومان و 390 هزار تومان و قیمت مدل دیگر از این خودرو 49 میلیون و 850 هزار تومان در کارخانه به فروش می رسد.

خودروی ام وی ام 550 یک خودروی سواری می باشد که ظرفیت موتور آن 1971 سی سی می باشد و پیشرانه آن 4 سیلندر می باشد و حداکثر توان خروجی آن 132 اسب بخار است.

دنده این خودرو به صورت دستی است و حداکثر سرعت آن 185 کیلومتر بر ساعت است. این خودرو در دو تیپ مختلف به بازار ارائه شده است که قیمت یک نوع از این مدل 56 میلیون و 590 هزار تومان و تیپ دیگر آن 64 میلیون و 640 هزار تومان به قیمت کارخانه می باشد.

معایب خودرو MVM 315

-کیفیت کابین این خودرو بسیار پایین است و این خودرو فقط توانسته است که 2 ستاره از سازمان بازرسی کیفیت ایران را به خود اختصاص دهد.
-قیمت این خودروها بسیار بالاست و همچنین در فروش این خودرو مشکلاتی وجود دارد.
-شتاب گیری خودرو بسیار ضعیف می باشد.
-کشش خودرو ضعیف است و همچنین غربیلک فرمان قدیمی است.
-سیستم تهویه خودرو ام وی ام 315 دستی است.

مزایای خودرو ام وی ام 315

-فضای داخلی کابین بسیار مناسب است و فضای خوبی دارد.
-صندوق بار این خودرو بسیار جادار می باشد.
-تعلیق خودرو ام وی ام 315 بسیار نرم است که رانندگی را بسیار راحت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های ویژه

Subtitle

Name

X